2410
2553
عنوان

کسایی که بیحسی کردن بیان خواهشا

1120 بازدید | 21 پست

سلام بچها من یه ماه دیگ زایمان دارم دکترم گفت الان بخاطر کرونا بیهوشی نداریم فقط بیحسی منم از اتاق عمل میترسم ۱۹ سالمه خیلی میترسم یهو وسط عمل بیحسی از بین بره و از امپولشم میترسم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو بار بیحسی انجام دادم به انتخاب خودم چون میخواستم لحظه به دنیا اومدن بچه هام رو ببینم

و اولین کسی باشم که صداشون رو میشنوم

همچین لحظه ای خیییییلیییییی خاصهههههه چرا میخوای از دستش بدی؟

2720

آمپولش که اصلا درد نداره از آز خون راحت تره

تو اتاق عملم بگو باهات حرف بزنن حواست پرت شه یا اگه نشد الکی خودتو بزن به کولی بازی و گریه مثل من😁

یه آرامبخش می زنن می خوابی با صدای گریه بچه بیدار میشی😅

🌪🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
من دو بار بیحسی انجام دادم به انتخاب خودم چون میخواستم لحظه به دنیا اومدن بچه هام رو ببینم و اولین ...

منم دوس دارم اون لحظه رو ولی من خیلی لاغرم تازه شدم ۵۰ کیلو میترسم طاقت نیارم سنمم کمه 

2714

عشقم اصلأ نترس به خدا اصلأ نمیفهمی ببین من تا لحظه اخر گفتم بیهوشی میخوام یهو پشیمون شدم خیلی سردم بود تو اتاق عمل چون ادم هم ناشتاس هم استرس داره فشارش میفته و سردش میشه خلاصه موقع بیحسی انگار یه امپول انسولین خیلی راحت زدن بهم و از پا کم کم گرمم شد تا زیر سینم جلومم پارچه کشیدن یکی دو نفر هم هی باهام شوخی میکردن و حرف میزدن هیچی نمیفهمی هیچی احساس نمیکنی یک ربع بیشتر طول نمیکشه قشنگترین قسمت بی حسی لحظه ای که لپ بچتو میچسبونن به صورتت ببین الان سه سال میگذره ولی من هنوزم جون میدم واسه ی اینکه دوباره اون لحظه رو تجربه کنم اینو بعدأ درک میکنی بعدشم سریع بخیه میزنن و میری تو بخش خوبیش اینه که تو ساعتها بیحسی و درد نمیکشی و راحتی 

تنها لحظه ای که یه کم درد داره اولین باری که از تخت میای پایین همین و بس نترس قوی باش که دلت برای تک تک این لحظه ها تنگ میشه اینم قسم میخورم که اصلأ امکان نداره بی حسی بره و درد بکشی به هیچ عنوان

آمپولش که اصلا درد نداره از آز خون راحت تره تو اتاق عملم بگو باهات حرف بزنن حواست پرت شه یا اگه نشد ...

اره منم همین فکرو کردم اگه بگم برام خواب اور میزنن؟ بعد دیگ متوجه نمیشم؟

واای از همین میترسم چطور فهمیدی بیحسی نگرفته

بعد تزریق آمپول بی حسی گفتن پاتو بلند کن ک نتونستم ولی انگشتای پام تکون میخورد موقع برش حس کردم جیغ زدم سریع بیهوشم کردن.بعد عمل گفتم من بی حس نشده بودم دکترم گفت نه شده بودی ولی لوط بازی درآوردی بخدا عمل سزارین نیم ساعت طول میکشه وقتی تو اتاق ریکاوری بودم تا بهوش بیام پاهام کامل حس داشت مثل همیشه منم گفتم شاید من ترسو بودم اینا راس میگن.

گذشت تا بعد ۱.۵سال سنگ کلیه گرفتم ک دفع نشد وبین مسیر گیر کرد مجبور به عمل شدم دکتر بیهوشی گفت میخام بی حست کنم قسمش دادم وگفتم تجربه بد دارم ولی قول داد ک اینسری میگیره وقتی آمپول تزریق شد دیگ هیچی نفهمیدم عمل تموم شد تا ۵ساعت پاهام هیچ حسی نداشت.

تزریق آمپول خیلی مهم ک چجوری تزریق میشه سر سزارین وقتی تزریق کرد دکتر دیدم به همکارش میگ ک ایکاش بگیره لامصب خودشم شک داشت ک نگیره خیلی لحظه ی تلخی بود بدجور ترسیده بودم کلا آدم استرسیم وپانیک دارم 

اره منم همین فکرو کردم اگه بگم برام خواب اور میزنن؟ بعد دیگ متوجه نمیشم؟

نه هیچی نمی فهمی

اینم که میگن بی حسی نمی گیره گاهی این نیست که تو درد چاقو فرو کردن حس کنی یکم سردی دست دکتر و چاثو رو حس می کنی که اگه بگی بهشون حس دادی خوابت می کنن و راحت 

بعدم‌ که کارت تموم شد حتما یادت باشه به دکترت و پرستار بگی تا بی حسی شکمتو فشار بدن  که بعد درد نکشی

🌪🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
ممنون از دلگرمیت کلا چقد طول می کشه با بخیه؟

بیست دقیقه شکمتم قشنگ فشار میدن همه چی تخلیه میشه بعدش حتمأ شکمت رو ببند که شکم نیاری ببین اصلأ نترس به خدا که میای همین جا بهم میگی دمت گرم همه چی عین همینی بود که گفتی.

نگران نباش و به این فکر کن که قراره یه نی نی خوشگل بیاد و شبا رو نخوابی😂😂😂😂😂😂

2706