2733
2734
عنوان

چرا توي بازار اين رنگ گوشيو نديدم؟

423 بازدید | 42 پست

سامسونگ A51 ميخوام بخرم اما نميدونم چه رنگي

از اين رنگ خوشم اومد ولي توي بازار نبود ..

توي سايت بود..و ميخوام حضوري بخرم

اين رنگ هولوگراميه ديگه؟

https://uupload.ir/files/d55z_screenshot_2020-12-01-03-13-06.jpeg

غصه نخور درست میشه.

چهاررنگ داره مشکی و صورتی و ابی کمرنگ و سفید (یا نقره ای .. صدفی... ). این رنگیشو ندیدم اصلا 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چهاررنگ داره مشکی و صورتی و ابی کمرنگ و سفید یا نقره ای . این رنگیشو ندیدم اصلا 

اره منم نديدم ولي چرا توي سايتا از اين رنگ هست..

شما ميگي چه رنگي بخرم نظرت چيه

غصه نخور درست میشه.
اره منم نديدم ولي چرا توي سايتا از اين رنگ هست.. شما ميگي چه رنگي بخرم نظرت چيه

من خودم صورتیش رو دارم. هر چهاررنگش همینجوری تو نور حالت هولوگرامی داره و رنگین کمونی میشه. من عاشق رنگای دخترونه ام صورتی و ابی کمرنگش دخترونه تره.   این عکس که شما گذاشتی اولین باره دیدم نمیدونم چرا آبی پررنگه🤔

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
خيلي قشنگه پس آبي ميخرم..

همه رنگ هاش اینجوری میشه ها برو پیش فروشنده همه رنگ هاشو ببین شاید از یکی دیگه بیشتر خوشت اومد

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
2706