2737
2734
عنوان

عذاب وجدان داره منو می‌کشه😭

800 بازدید | 58 پست

حالم بده شوهر خواهرم بهم پیام داده بود من تو رو دوست دارم پیشنهاد بی شرمانه داد منم هر چی فحش بود بارش کردم گفتم هنوز اونقد لاشی نشدم که به خواهرم خیانت کنم این فکرو از سرت بنداز بیرون گفتم تو کثیف تر از اون چیزی که فکرشو میکردم تف به ذاتت 

از یه طرف حال خودم خوب نیس احساس گناه میکنم نمی‌دونم چرا از خودم بدم اومده😭😭😭

مگه تو کاری کردی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امشب این شوهر خواهرا و شوهر خواهر شوهرا یه چیزیشون‌میشه🤨

خدا بخیر کنه چهارپنج تا دارم بگیرم بخوابم تا داستان نساختن یکدومشون😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

دقیقا 

دایی هارو فراموش کردی 🥴

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀

امضات عالیه

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂

تو هیچ کاری نکردی اون مریضه

هر وسیم جات بدد همین بود

حتی ممکن بود به دختر عمو یا دختر خاله هاتون بگه

تقصیر تو نیست متوجهی؟نذار یه کثافت باعث بشه به خودت شک کنی!اینجور مردا این شکو میندازن بعدم میندازن گردنت تو هم باورت میشه مقصری

2706