2726

ي لحظه به تموم روزاي خوبتون فك كن

ب اون اولا

ب اون قراراي خول هولكي

ب اون بوسه هاي يواشكي

به اون ذوق و شوقا

ب اون بغلا

برو همسرتو بغل كن بدون هيچ گله و حرفي

اين بغل خودش حل ميكنه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارتون خیلی قشنگ بود ولی بگم من یکیو میشناسم طلاق گرفت خیلی به این چیزا فکر کرد تازه عاشقونه هم ازدواج کرده بودن خیلی هم همو دوس داشتن ولی همش دعوا داشتن و قهر فکر کردن به این چیزا رو به هر دوشون توصیه کردم ولی اثر نکرد با یه بچه جدا شدن

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

خدایی بگیر بخواب

😐مشکل این خانوما با بوس و بغل حل نمیشه

چون اکثرا یا مشکل خیانت یا بداخلاقی

که ذات بد هیچکس تغییر نمیکنه مگر خدا تغییرش بده

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

منم چقد دلم میخواد برم شوهرمو بغل کنم سرمو بزارم رو سینش بخوابم😔😔😔😔واقعا دلم گرفته و دلم برای شوهرم تنگ شده 😭😭😭😭

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

کاشکی زندگی واقعی مث فیلم کره ای بود

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

هرمشکلی بابوس وبغل حل نمیشه😐😐

گاهی بایدبدباشی تابدونه ک خوب بودن وظیفه ت نیس و

قدرتوبدونه😊😊

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗