2726
عنوان

مشورت میخوام

263 بازدید | 34 پست

دوستان  من یکی از استاد هام تو مدرسه خیلی آدم خوب و با اصالتی بود آدم خوبی بود 

منم اونموقع بهش توجه نمی کردم 

ولی دورم پر دخترا ی باز و جلف  بودن و من معصوم بینشون  جلب توجه میکردم  فکر کنم بیشترم بخاطر همین بود 

هی نگاه میکرد بهم میومد  طرفم جوری ک بچه ها هم متوجه شده بودن هی نگاه میکرد رمزی یه جور میگف که بهش پیام بدم 

منم دوس نداشتم بهش بی محلی میکردم  بعد ها بهم اخم میکرد چون بهش محل نمیدادم زد کرونا اومد و تعطیل کردن 

منم الان پشیمونم میخوام بهش پیام بدم با ی اکانت فیک  ک نشناسه  بعد خودم بهش بگم کیم 

توروخدا کمک کنین 

روزی نیست ک بهش فکر نکنم

چی بگم بهش چطور شروع کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر نکنم تحویل بگیره ،چون بخودش اومده و تو هم براش دست یافتنی شدی الان.

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

خوب چرا خودتو معرفی نمیکنی بهش پیام بده مودبانه حال و احوال پرسی کن ببین چی میگه 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

چرا اینکارو بکنی اگه ازش واقعا خوشت میاد و قصدت ازدواجه باید خیلی محتاط و زیر پوستی یه جوری مخو بزنی اون فکر کنه خودش مختو زده اگه پیام بدی فرق تو با دخترایی که میگی دوروبرت بودن چیه؟؟؟دستیافتنی میشی تهش احساست ضربه میخوره

با اکانت اصلی خودت فالوش کن  اگه مایل باشه خودش بهت پیام میده کمی سنگین باش و تو پا پیش نذار اگه میخوای به ازدواج ختم شه

لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
خوب چرا خودتو معرفی نمیکنی بهش پیام بده مکدبانه حال و احوال پرسی کن ببین چی میگه 

دقیقا دوستمون درست درست راهنمایی کرد ، ببین بعد از معارفه و معرفی خودت چه برخورد و پیشنهادی داره...بعد طبق اون تصمیم بگیر ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
دقیقا دوستمون درست درست راهنمایی کرد ، ببین بعد از معارفه و معرفی خودت چه برخورد و پیشنهادی داره...ب ...

🙏🙏🙏دقیقا👍

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
2706