2737
2739

همه ی روزام تکراریه شوهرم شبا ۱ میاد از ولگردی بعد یک ساعت میگیره میخوابه دوباره همون اتفاق های فردا،  سر کار نمیره ولی از خواب ک بیدار میشه میره بیرون تا شب ساعت ۱  یعنی در روز ۲ ساعت شب می‌بینمش ۱ ساعت صبح که غُر میزنه سرم 

چند روزع رابطه نداریم اصلا سمتم نمیاد حتی با زبون بهش گفتم تا من نیام تو نمیخوای بیای الکی یچیزی گفت گرفت خوابید . 

اصلا برای من وقت نمیزاره میگم دلم گرفته الان شاید نزدیک دو ماهه جز خونه مادرم جای دیگه ای نرفتم میگم بیا یه ساعت به جای اینکه بری پیش رفیقات منو ببر یه دور بزنیم اصلا انکار نه انکار

کلا تو خونه حتی کوچیکترین حرف هم پیش بیاد منو میبنده به فحش و میگه میکنمت تو بوفه و فلان چیزو میکوبم تو سرت.

با این حال دوستش دارم دست خودم نیست هر کاری میکنم باهاش سنگین رفتار کنم یا به جدایی فکر میکنم نمیتونم دوریشو تحمل کنم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به جای اینا یک ماه قهرکن برو خونه بابات یا توخونه بهش توجه نکن تاخودشو جمع کنه تو دوسش داری اونم نباید حاضر به زجرت باشه😕

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

این زندگی رو حق خودت ندون عزیزم ، حتی به قیمت عشق... 

یه عشق آسیب زا تهش برات یا نفرت داره یا جدایی ، سعی کن از این همه محبت و گذشتت با سیاست راه ترمیم این رابطه رو پیدا کنی نه فقط صبوری کنی ...چون یه روزی با همه ی عاشقیست ته میکشی....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

زه چیزی بوفتون بزرگه؟؟؟؟چجوری میکنه تو بوفه بعد میزنه تو سرت ؟؟؟؟؟😊😊😊😊با رسم شکل توضیح بده 

منم شبا شوهرمو ۳ ساعت میبینم بخدا ۹ شب میبینم ۱۲ خابه .۵ صبح میره سرکار تا ۹ شب 

همیشه ام در حده مرگ کتکم میزد اما با دیوونه بازیاش دوسش دارم گاهی مظلوم میشه 

تو دیگه کی هستی که اونو دوست داری

دلم پره بخدا نه میتونم با مادرم حرف بزنم چون شبا از فکر خوابش نمیبره  نه که به شوهرم میگم تو شبا زود بیا خونه من هفته ای یبار برم خونه مامانم تا حرف از زود اومدن به خونه میشه میگه پاشو برو اونور دنبال حرفی میگم بیا درست شیم الکی زندگیمونو انگشت نمای مردم نکنیم میگه تو تو مخم نرو من خوبم 

2706