2737
2734
عنوان

یکی به من بگه جوجه تیغی چجوری زایمان میکنه؟🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 163 پست

وای ما جوجه تیغی ۱۲ سال پیش داشتیم یادش بخیر مونده چجوری جوجه تیغی باشه اهلی یا وحشی اون اهلیا تیغشونو پرتاپ نمیتونن بکنن هنگام تولدو نمیدونم چجوریه ولی تو بچگی تیغاشون نرمه 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید پرتاب میکن اون یکی باید تو هوا بگیره😂

😅😅🤣🤣🤣

وای خدا نکشتت چقدر خندیدم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
2738
خاک تو سرت😂😂😂😂

عه میدونستم تو هستی نمینوشتم یکم باها رودروایسی دارم تو این مسائل🤣🤣🤣

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.

بعد اگه میزائه چجوری شیر میده؟؟؟🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
🤔🤔🤔اینو ول کن من درباره مار ها سوال دارم. واقعا چجوری😕

اونا تخم گذارن

🤔🤔🤔اینو ول کن من درباره مار ها سوال دارم. واقعا چجوری😕

اره منم بهش فک کردم.نگو که تو هم مث من مستند میببنی تو ذهنت به جفت گیریشون میپردازی🤣

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2706