2726
عنوان

خیلی دلم گرفته....

155 بازدید | 24 پست

اصلا احساس خوشبختی نمیکنم هیبچوقت از ته دلم نخندیدم چون از بچگی همیشه مشکلات از سنم خیلی بزرگتر بودن...

واسم عجیبه چطور بقیه واسشون این همه اتفاقات خوب هست ولی واسه من همش از آسمون بدبختی نازل میشه بخدا همیشه با همه مهربونم و سعی میکنم دل کسی رو نشکنم 

همیشه هم وقتی دعا کردم گفتم خدایا اول بقیه بعد من ولی انگار خدا منو یادش رفته کلا:)

خسته شدم از زندگیم هیچ دلخوشی ای ندارم

واقعا این چه عدالتیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درک میکنم  کلا آدمای خوب بیشتر تو زندگی اذیت میشن  نمیدونم چ حکمتیه انگار خدا دوسشون دار ...

تا چه زمانی امتحان میگیره هعی آخه من هیچوقت خوشحال نبودم با جرئت میگم اینو اگر هم بوده پوچ بوده

ولی به نظرتون اگه دوست داشت بیشتر هوای آدمو نداشت...‌

2728
منم همینطور  من فقط امیدم به خودش بود که نجاتم بده ولی از بچگی همین بوده هیچی عوض نشده که بدتر ...

منم😔😔😔😔😔😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

مرد رو به در خروجی دوید «من از این خانه می‌روم.» قهرمان یونس روی صندلی جابه‌جا شد «کجا می‌روی؟ از خودت فرار می‌کنی؟ همه‌جا آسمان همین رنگ است.» وهاب به ماه تمام، فراز کاج خیره شد «این جماعت غربتم را به نهایت می‌رسانند.» یونس تبسمی کرد «پرتگاه انتها ندارد، مگر به فکرش نباشی. در گریختن رستگاری‌ای نیست. بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند.»

@baycot

#غزاله_علیزاده | خانه‌ی ادریسی‌ها

واااااای بخدا عین منی توووو. ⁦:,-)⁩

منم قبلن دقیقن همینطوری بودمو همینارو میکفتم

ولی بخدا الان یاد گرفتم کە زندگی ارزششو ندارە سختیارو بشماری

حتی تو فیلما همیشە سخت ترین نقشارو بە بهترین بازیگرا میدن چون میدونن اونان کە میتونن از پسش بربیان

توم الان یە نقش حیلی سخت بهت دادە شدە

سعی کن بهترین بازیە عمرتو داشتە باشی

سربلند بیرون بیا

یاد بگیر یە سری چیزارو اگە فراموش نمیشە ، انقد بگی بی ارزشن کە کلا یادت برە واست مهمن

اینا درستە کە با حرف آسونن

ولی هستن کە امتحانش کردن و تونستن عوض کنن شرایطشونو

تو چیت ازونا کمترە گلم 😃😃⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یە حسی بهم میگە یە روزی میای همین جا و از خوشحالیات میگی و مارو شریک میکنی 😉😉

اینم بدون اتفاقای بد درستە زود میفتن

ولی اتفاقای خوب زمان میبرە

پس صبور باش 💋

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
مرد رو به در خروجی دوید «من از این خانه می‌روم.» قهرمان یونس روی صندلی جابه‌جا شد «کجا می‌روی؟ از خو ...

چقدر عالی بود ⁦👍🏻⁩⁦👍🏻⁩⁦❤️⁩

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
2706