2726
عنوان

تا حالا شده۰۰۰

350 بازدید | 44 پست

که بچتونو بسپارید به مادرتون بعد ببینید که خوب مراقبش نیست و یا به هر دلیلی غفلت کرده بچه خورده زمین یا اتفاقی براش افتاده؟؟؟؟؟ اون لحظه جیکار کردید؟؟؟ تونستید مادرتونپ ببخشید؟؟؟؟؟

پسر من ک نزدیک ٨ ماهشه فعلا بخاطر کرونا هیچکس و ندیده طفلی تا ببینیم بعدا چی پیش میاد اما فقط به مامانم اعتماد دارم میتونم بچم و بزارم پیشش نه کس دیگه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر من دقیقا این مدلیه برای همین ثانیه ای به مادرم اعتماد ندارم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2728

یە سری اشتباها غفلت نیست

بچە کوچیکە یهو راە میرە حالا یا دوپا یا چاردستو پا

بعد فک میکنی کە هیچی نمیشە ولی یهو یە عکس العمل نشون میدە و تو یک ثانیە یە چیزیش میشە

اینا همش پیش میاد گلم بە مادرت بد بین نشو

من خودم از دە تا پلە افتادم بچگی😂 

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
چی میگی مگه جاقو کذاشتم زیر کلوش که نگه داره ؟ خودش خواسته پس باید موظب باشه دیگه

ميبخيش چيه پس..عيسي ب دين خود موسي ب دين خود ..هرطور خوزت ميدوني نظر خواستي گفتم..ولي انسانيت خوب چيزيه

اره چرا نبخشم مادرای بدبخت این همه زحمتمونو کشیدن اونوقت بخاطر بچم دعواش کنم عمرا ، چطور نگه داشتنی خوب رسیدنی ازش تشکر نمیکنی حالا ک ی اشتباهی کرده ....... 

تا خدابنده نواز است به خلقش چه نیاز....
2706