2733
2734

من تاوقتی که داداشم مجرد بود خودم ازدواج کرده بودم هیچ درکی نداشتم همش میگفتم وظیفه مرد همه چیو بخره الان که داداشم دوماد شده واقعا درک میکنم چقدسخته.اخه تا خونه هم باداماده انصاف نیس واقعا

رسم های ازدواج ایران به هیچ وجه قبول ندارم

زندگی مشترک برای ما اشتباه معنی کردن 

چه زندگی مشترکی که یا کمر پسر از خرج میشکنه یا خانواده دختر

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ییعنی یه زن اینهمه توزندگی زحمت میکشه به مرد عشق میده محبت میده ارامش میده خونه و زندگیشو جمع میکنه ...

چه ربطی داره مرد هم تو زندگی زحمت می‌کشه مرد هم عشق و علاقه و نیرو و پولشو داره صرف زنش میکنه

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
2731
ماهم همینطور خداییش خیلی بی انصافیه تو این گرونی و بیکاری جهیزیه مهریه شیربها عروسی طلا خونه همه گرد ...

خب منم همینو گفتم بعد به من جواب میده تو چرا میسوزی و میخنده؟ به نطرم اگه رسمشون هم باشه همه چی روپسر بده بعدش باید گریه کنن چون پسر هم سختش میشه تو زندگی بهش بی احترامی میکنه و متلک میندازه 

خب منم همینو گفتم بعد به من جواب میده تو چرا میسوزی و میخنده؟ به نطرم اگه رسمشون هم باشه همه چی روپس ...

سمت ما دختر جهیزیه کم ببره همه فکر میکنن پدرش براش ارزش قائل نبوده دست خالی ردش کرده خونه شوهر

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
یعنی یه زن اینهمه توزندگی زحمت میکشه به مرد عشق میده محبت میده ارامش میده خونه و زندگیشو جمع میکنه ب ...

حالا چرا از اونطرف پشت بوم میفتی شما؟مگه ما هم از مردا طلبکاریم هم خونه بده جهیزیه بده سیسمونی بده کار کنه خرجی بده طلا بده شیر بها بده ماشین بده آخه چرا به نظرم هر دو طرف بسته به شخصیت خانوادگی و میزان توانایی باید از هر لحاظ کمک بکنن

2738

ماهم رسم داریم تمام وسایل بزرگ رو پسر بخره.وسایل برقی آشپزخونه ووسایل ریز با دختره.اینم کلی لطف میدونن

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
چه ربطی داره مرد هم تو زندگی زحمت می‌کشه مرد هم عشق و علاقه و نیرو و پولشو داره صرف زنش میکنه

درسته مرد بیرون خونه زحمت میکشه زن هم داخل خونه زحمت میکشه و آرامش روفراهم میکنه جهیزیه هم باید دوطرف بدن تواین اوضاع گرونی واقعا سخته پایه نفر نه سیخ بسوزه نه کباب

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706