2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
افشای حریم خصوصی دیگران چه مشروع چه نامشروع جرمه  زنه شوهر نداره عزیزم

خیلی ناراحت شدم .گلوم داره میترکه.انشالله هرجا هستی خوشبخت باشی

من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨
چیشده؟

من یکسال و نیم پیش جدا شدم .. چند ماهه با یه آقایی آشنا شدم و کمابیش باهاش در تماسم .. امشب همو دیدیم و ایشون تو یه فرصتی بی اجازه رفته بود سر گوشی من و پیام تبریک تولدی که برای همکارم فرستاده بودم رو دید.. بعد با حالت عصبی و پرخاش و فحش داد زد که تو چرا با این در تماسی و ... خیلی هم توهین کرد . در صورتی که من براش گفتم اون اقا پونزده سال از من کوچیکتره و همکارم هست در یه کشور دیگه و هرگز حتی ندیدمش ولی با ناسزا رفت و فقط میگفت خیانته این .. در صورتی که فقط تبریک بوده ..  خیلی حالم بده. رابطم هم با ایشون در حدی نیست که بخواد حتی بی اجازه بره سر گوشیم 

چه کنم

من یکسال و نیم پیش جدا شدم .. چند ماهه با یه آقایی آشنا شدم و کمابیش باهاش در تماسم .. امشب همو دیدی ...

عزیزم تو یکبار اسیب دیدی بعد نباید ایندفعه حاصر بشی درصدی کسی اذیتت کنه یا باز راهو اشتباه بری برو خداروشکرکن که خودشو الان بهت نشون داده بد دهنی و فحش!ادمی اول یه رابطا اینجوریا شک نکن توزندگیشم همینه ببوسش بزارش کنار

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

من همسرم مرد باایمان و خوبیه

تحصیل کرده اس و خیانت هم ندیدم

اما به هم نمیخوریم دلم میخواد جداشم اون هم راضیه احتمالا

بگین چکار کنم ؟ 

کارم اشتباهه؟ 

مشکلم دلتنگیشه از طرفی همسرمن به دلیل مذهبی بودنش خانوادم مخالف بودن الان میترسم همه سرزنشم کنن ک چرا انتخاب اشتباه کردی...هرچند ک کسی از همسرم بدی ندید 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
عزیزم تو یکبار اسیب دیدی بعد نباید ایندفعه حاصر بشی درصدی کسی اذیتت کنه یا باز راهو اشتباه بری برو خ ...

خیلی حرفهای بدی بهم زد در صورتی که خدا شاهده من جز پاکی راهی نرفتم 😭

2706