2733
2734
چند سالته؟؟  من 21 یه پسر یه ساله دارم  مشکلم دست بزن و محدودیت شدید و خیانت و رفیق باز ...

24 

عزیزم چقد زود بچه دار شدی ایشالا خدا حفظش کنه برات 

من مچشو تو خونه گرفتم موقع رابطه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

24  عزیزم چقد زود بچه دار شدی ایشالا خدا حفظش کنه برات  من مچشو تو خونه گرفتم موقع رابطه ...

وای چ وحشتناک خدا بهترینارو سرراهت قرار بده. 

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
هر دو پیش شمان؟؟؟  بهونه ی باباشونو نمیگیرن؟  پسر من یه سالشه  هفته ای یبار باب ...

فعلا پیش من هستن هنوز جلسه اول دادگاهمون نشده ۲۵ دادگاه دارییم راستی جلسه چندم راجع بچه ها نظر میدن؟؟؟آخه شوهر من خودش دادخواست داده

2728
دادخواست طلاق منظورمه

اگه خودش دادخواست طلاق داده که باید کامل مهریه رو بده، بچه ها هم طبق قانون تصمیم گیری میشن

شوهرت داره مهریه رو یه جا بده؟؟ 

برای یچه ها دادخواست جداگانه باید بده؟ 

2738
چه سخت مگه کجا بودی که جرآت کرده زن آورده

من مریض بودم پیش مامانم بودم سه شب بعد گفتم برم خونه شوهرم طفلی هیچی نخورده ماشینم نبردم شک نمیکرد  مامانم به زور راضی شد برم رفتم داخل از اتاق صدا میومد دنیا رو سرم خراب شد اونجا داشتم میمردم ولی خداروشکر عقلم کشید فیلم بگیرم 

با گوشی فیلم گرفتم رفتم داخل خودمو نگه داشتم رفتم خونه پیش مامانم تا در وا کرد از هوش رفتم 

ولی الان خیلی بهترم به نظرم بهترین اتفاق بود که آدمه کثافت رفت

24  عزیزم چقد زود بچه دار شدی ایشالا خدا حفظش کنه برات  من مچشو تو خونه گرفتم موقع رابطه ...

واقعا تو اون لحظه وحتشناک دیدیشون؟ الهی چی کشیدی

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2706