2410
2553

۱ . نیازمند هیچکسی نباشید حتی پدر و مادرتون

مستقل بودن به معنای داشتن یه کار خوب و باکلاس نیست ؛ شما حتی با هنرهای دستی خیلی کوچیک مثل اکسسوری دستبند هم میتونید بسیار پیشرفت کنید.

سعی کنید تا حد امکان پس انداز کنید

۲.بین استراحت روزانه تان حتما کتاب بخوانید.کتابهایی مثل : خودت باش دختر _ درون هر زن _ چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ( البته خودتون باید از کتاب لذت ببرید . حتی اگر کتابای روانشناسی دوست ندارید هرکتابیو دوست دارید بین تایم های استراحتتون بخونید )

۴.میان وعده حتما میوه خرد شده مصرف کنید.حداقل سه وعده  در روز

۵.هرروز صبح ؛ حداقل به مدت ۵ الی ده دقیقه ورزش کنید.اگر پارکی در نزدیکی خونتون هست ؛ میتونید تا خود پارک پیاده روی کنید . پیاده روی یه ورزش بسیار عالیه.

۶.شام شب را حذف نکنید !! خیلیا واسه لاغری شام نمیخورنن و به خیال خودشون لاغر میشن.ولی این راه خیلی اشتباهه.و برعکس ؛ به چاقی کمک میکنه.حتی شده یه لقمه نون پنیر گردو واسه شام بخورید ( دقت کنید شامتون سبک باشه مثلا یه تیکه نون با مربا)

۷.صبحانه وعده ی بسیار مهمیه.اگر صبحانه نخورید ؛ چاق میشید.حتما حتما صبحانه میل کنید حتی اگر یه قرار کاری خیلی مهم دارید

۸.به ظاهر و تیپتون اهمیت زیادی بدین👸همیشه شیک و خوش پوش باشید حتی در خونه.سه روز در هفته دوش بگیرید.و همیشه خوشبو باشید

❤❤❤❤❤❤

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه شدم که اصن جذاب نیستم😐

منم نیستم عزیزم😐😂ولی از الان باش

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2720
اینا واقعا ویژگی ی دختر جذابه؟ همشون چیزای خوبی هستن ولی فکر نکنم فقط اینها ویژگی یک دختر جذاب باشن

دختر جذاب دختریه که به خودش اهمیت میده.و همه ی اینها ویژگی‌دخترانی هستند که به خودشون اهمیت میدن بنابراین جذابن

2714
دختر جذاب دختریه که به خودش اهمیت میده.و همه ی اینها ویژگی‌دخترانی هستند که به خودشون اهمیت میدن بنا ...

من که نگفتم اینها نیستن گفتم تنها اینها نیستن 

و حالا شاید یکی دوست داشته باشه سیبو کامل بخوره یعنی جذاب نیست؟

دلیل نمیشه که

بیشتر سلامت جسم و روح بودا😒 جذابیت به شخصیت و رفتار فردی اجتماعی مربوط میشه

کتاب خوندن ؛ پیاده روی ؛ مصرف ویتامین همه اینا روی عملکرد مغز‌هم تاثیر دارن عزیزم.

مخصوصا کتاب خوندن .

2706