2726
عنوان

کی اهل رمان خوندن از رو گوشیه؟

71 بازدید | 8 پست

من دلم میخواد رمان بلندی های بادگیر رو بخونم...نمیتونم کتاب بگیرم .با گوشی راحتترم.ولی مشکلم اینه کیفیت دمان خیلی بده ..فک کن از روی کتاب اسکن کردن و بعضی قسمتهای کتاب اصلا نوشته ها یا محوه یا ناقص .چکار کنم ؟چطور نسخه با کیفیتشو دانلود کنم .بدجور رو مخمه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

برنامه فیدیبو رو چک کن

البته کتاباش پولیه و باید بخری

یه سریاش رایگانه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااا هست که بزن نسخه تایپی pdf  اسکن دانلود نکن بعدشم بنظر من بلندی های بادگیرو نخون😒 چند ر ...

یکمشو خوندم فقط عاشق فضای سرد و باد و اینچیزای داستانم ...قشنگ با روحیه من سازگاره

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
واااا هست که بزن نسخه تایپی pdf  اسکن دانلود نکن بعدشم بنظر من بلندی های بادگیرو نخون😒 چند ر ...

ولی اگر رمان خوب میدونی معرفی کن بهم مرسی 

ولی اگر رمان خوب میدونی معرفی کن بهم مرسی 

حالا فضای اولش اوکی قشنگه ولی باید بخونی تا بدونی چی میگم دیگه

دو تا شخصیت اصلی ناخوشایند که تا اخرم با یه سری روابط ناخوشایند تر پیش میره

رمان خواهرش باز بهتر بود؛ جین ایر 

حالا فضای اولش اوکی قشنگه ولی باید بخونی تا بدونی چی میگم دیگه دو تا شخصیت اصلی ناخوشایند که تا اخر ...

راس میگی ها منم تا یه جاییش خوندم پر استرسه..اسم شخصیت هاشم سخته یاد بگیری