2737
2734
عنوان

اگه خواهرمیداشتم باهاش درددل میکردم،جاریم حرف سنگینی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 99 پست
من نه خواهر دارم نه برادر نه دوست صمیمی فقط مادرم که باهاش خییییلی درد و دل میکنم نبود یه خواهر بزرگ ...

منم هیچ کی ندارم نه مادر نه خواهر یه بابا داشتم هر وقت دلم از کسی میشکست به اون میگفتم اونم یه کلام میگفت اهمیت نده انگار مشکلات تموم میشد اما بابای سنگ صبورم...😭😭😭

الان گفتی دلش اب بشه

پرسید باخواهراتون دردو دل میکنین جواب دادم بعد چه ربطی داره؟منم برادر ندارم هزاران ادمم مثل منو اسی هستن که یاخواهرندارن یابرادر چا چیز عجیبیه که تو میگی دلش اب بشه🤔😐

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی گفته ک انقد ناراحتت کزده عزیزم

میگه تو اوایل زندگیت خوب نبودی شوهرت خوب بوده تورو درستت کرده

درحالکی به سختی باخانواده پرجمعیتشون کنار اومدم

من تک دختر اونا ۸تابچه

اون یکی جاریم گفت اگه فلانی(شوهرم)نبود وکس دیگه ای شوهرت بود تاالان طلاق گرفته بودی

من مگه چمه؟

درحالی که فقط خودم وشوهرم میدونیم از دستشون چی کشیدم

والان زدم به در بیخیالی

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2738
اسیر رمیده از فروغ فرخزاد♥️

بله♥♥♥

شما هم عاشق اشعارشید؟

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
راجبه نی نی چیزی گفته؟

نه

من تنها عروس غریبه بینشونم

همه فامیلن

خب نمیشناختمشون تا شناختم وباهاشون کنار اومدم طول کشیده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
عزیزم ما هم تو یه ساختمونیم چه جوری مدیریت میکنی؟ مدام پسر ۵سالش مزاحممون میشه بااینکه ما بچه نداریم

عه جاری منم یه پسر ۸ ساله داره که تند تند میاد من اونو دوست دارم چون نوه عمومه از یه خونیم 

میگه تو اوایل زندگیت خوب نبودی شوهرت خوب بوده تورو درستت کرده درحالکی به سختی باخانواده پرجمعیتشون ...

خب این گریه کردن نداشت ک ...فورا میگفتییی واااای اره شوهر من عشقه عشق اصلا قابل مقایسه با شوهرای شما نیست ..اما خب همیشه هم بهم میگه خداروشکر ک تو اصلا شباهتی به زنداداشام و خواهرام نداری 😀😀😀😀😁😁😁😁😁😁😁 تامام

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706