2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اورژانسی باز امکان حامله شدن هست اعتمادنکن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
2738

تاثیر میزاره حتی تا هفتاد و ساعت بعد ، مطمعن باش ، ولی همیشه این کار و نکن اسمش روشه عزیزم اورژانسی چون خیلی عوارض داره ، حالا هم اصلا نگران نباش باردار نمیشی ...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
اگه ۷۵ بود ایرادی نداره که با هم خوردی ولی اگه ۱/۵ بود یکی هم کافی بود،اگه ۷۲ ساعت از اقدام نگذشته&n ...

اره عزیزم 75 بود حواسم نبود فکر کردم باید دو تا بخورم 

عزیزم یه سوال من یک ساعت بعد رابطه محافظت نشده خوردم 

اشتباه کردن دوتا خوردم حالا بعد 12 ساعت یکی دیگه هم باید بخورم درسته؟

میام میزنمتا دیونه شدی 

درکت میکنم استرس داری با این همه قرصی که خوردی میخوای لک لکا از آسمون برات نی نی بیارن عزیز من گفتم جای هیچ نگرانی نیست شما باردار نمیشی لطفا برو بخواب هفت روز دیگه خونریزی داری 

این داره کسی بهت میگه که خودشم استفاده کرد استرسای بدتر از تو کشیده

لطفا سطح آگاهیت ببر بالا 

2706