2737
2734
عنوان

شوهرم ازم راضی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 12206 بازدید | 404 پست

سوالی که پیش میاد اینه که آیا عقلانیه یک زن بهترین سال های زندگیش که جوانی هست رو صرف تمیز نگه داشتن خونه و برق انداختن اون بکنه و مرد به ارتقای شغلیش بپردازه ؟ خونه تمیز دوباره کثیف میشه و تمیزیش برای شما نمی مونه اما پیشرفت شغلی که مرد می کنه براش میمونه ، پس شما هم سعی کنید عمرتون به خصوص جوانی رو صرف یاد گرفتن یک حرفه بکنید یا اگر شاغلین صرف ارتقای شغلی . اگر در گوگل هم سرچ کنین زنان موفق ، هیچ وقت یه زن رو نمیاره که این خانم چون همیشه خونه اش برق میزد موفقه فقط یه کوکب خانم هست که اونم خیلی وقته از کتابا حذف شده.😀

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 

ببین احساس میکنم یکم بی انگیزه شدی و حس و حال نداری...اول برو یه چکاپ بده..من با آزمایش فهمیدم کمخونی و ویتامین کم دارم و زیر نظر پزشک دارو مصرف کردم و خوب شدم...زیاد غر نزن..بخدا منم زیاد غر میزدم شوهرم علنا میگفت کلافم کردی بسه دیگ...برای چی غر میزنی؟از چی ناراضی؟...ببین یکمم برنامه ریزی کن..گکشی رو وقتی میزاری رو زنگ دور از رخت خواب بذار ک مجبور بسی بلند بشی از جات و دل بکنی..اگه میبینی یختته وسایل ناهار و صبحانه رو شب قبا آماده بذار جلو دست ک هی اون لحظه گیج نشی...الان ک بخاری هست شبا کتری رو پر کن بذار کنار بخاری صبح زودتر جوش میاد...بچه هاتم به نظرم یه خورده محکم تر برخورد کن...اگه گوش نکردن به حرفت محرومشون کن..از تلویزیون دیدن و گوشی بازی کردن..نقاشی کردن و ویایلی رو ک خیلی دوست دارن قایم کن تا چند بار ک تکرار کنی یاد میگیرن و براشون میسه عادت...واسه نقاشیم رو دیوار برگه بچسبون بگو باید تو این نقاشی کنن ن جای دیگ..احساس میکنم چون نمیخواستی بیان پیست و راحت باشی هر کاری خواستن کردن و گفتی فقط گریه نکنن...به خودت برس..وقتی سوهرت نیست کارای خونه رو بکن و دوس بگیر..همیشه رژای مختلف بزن..میتونی تو نتم سرچ کنی موارد دیگ رو

امیدوارم به دردت بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین احساس میکنم یکم بی انگیزه شدی و حس و حال نداری...اول برو یه چکاپ بده..من با آزمایش فهمیدم کمخون ...

چشم عزیزم ، دقیقا میخواستم دست از سرم بردارن هرکاری میکردن و بهم میریختن

2731
آخیش ، آشپزخونه هم دست کشیده شد.

ااافرین اسییی😍😍😍

فقط دیگه بخودت بگو من هررووووز دیگه باید ۹یا ۱۰صبح بیدارباشم قشنگ خودت بیدارشو ب بچه هات صبحونه بده باهاشون بازی کن اونام گناه دارن ک تا بیدارمیشن ی نادربی حالو ببینن ک همش خوابه یا گوشی دستشه فردا اونام مثل خودت میشن .

قشنگ صبحونه رو ک خوردید غذاتو درست کن بعداز ناهارم حتمااا ظرفاتوبشور هیچییی نزار توسینک بمونه کل اشپزخونرو تمیز کن بعد بیا بشین اینو جزو عادتای زندگیت کن .

بعدم برای بچه هات قانون بزار اصلا نباید رو مبلو دیوار خط بکشن ببهشون دفتر بده خودت بشینی باهاشون نقاشی کن تا یاد بگیرن . 

ااافرین اسییی😍😍😍 فقط دیگه بخودت بگو من هررووووز دیگه باید ۹یا ۱۰صبح بیدارباشم قشنگ خودت بیدارشو ...

چششششششم عشقم😘😘😘😘😘😘

خیلی کیف میده ، شوهرم حق داشت .

اتاق بچه ها و راه‌پله مونده.

2738
ببخشید فردا جواب میدم شرمنده واقعا حالمم بد میشه خوابم نمیبره ببخشید شما

خانوم شما خوشی زده زیر دلش همین.

یمدت ک ببینه سردی واقعا تصمیم جدی گرفتی بخودش میاد ولی هی شل کن سفت کن درنیار سفت وایسا تا بخودش بیاد .

وقتی میبینه همه جوره کمکش هستی میگه خب بابا الان میاد انجام میده یبارک دیدی خونه خیلی کثیفه یا غذا نداریدو فلان بگو زنگ میزنم خانوادت همین الان بیان ببین اوضاع تورو سفت وایسا .

الان بعضی خانونا شاید با نظر من مخالف باشن ولی برای حفظ زندگی گاهی وقتا باید بی رحم بود تا طرف بخودش بیاد 

چششششششم عشقم😘😘😘😘😘😘 خیلی کیف میده ، شوهرم حق داشت . اتاق بچه ها و راه‌پله مونده.

الان بخواب تا ساعت ۱۰ بعدش بیدارشو قشنگ صبحونتو ک خوردی ناهارتو بزار بعد برو اتاق بچه هارو 

چ بد ک خانمتون رو تنها گذاشتین بنظرم بااین حجم ازتباهی که برا همسرتون ایجاد کردین بهترین راهکار طلاق ...

سلام صبح تون بخیر

ببینید من احساس میکنم شما خیلی جبهه گرفتین ولی باور کنید من همه طوره حمایتش کردم و خیلی بهش یها دادم و براش وقت گذاشتم همه جوره باهاش بودم و نزاشتم تو بارداری و بعدش اب تو دلش تکون بخوره من صبرم خیلی زیاده و اون از اینکارسواستفاده میکنه چرا نباید تشکر کنم؟اتفاقا همیشه متشکر زبانی و رفتاری بودم تعربفشم میکنم جلو بقیه فرستادمش کلاس چیزی یاد بگیره و خودش ول کرد و ادامه نداد دوباره پیشنهاد دادم برو فلان چیز یاد بگیربدردت میخوره خیلی کارا من اصلا براش کم نزاشتم نمیدونم چرا دل رحمی من باعث شد اینقدر این بیخیال بار بیاد - لزومی نداره شمارو توجیح کنم !ولی اینم اولین بارم بود در طول چندین سال خواستم تنها بمونه و نبودن منو حس کنه و به خودش بیاد 

مطمعن باشید اینجا نمیشه خیلی چیزارو بیان کرد-من خودمم بالا پایین کردم ولی چیز خاصی ندیدم که بخواد مسئله ساز باشه بقول بعضی دوستان خوشی زده زیر دلش و دوست داره یلخی زندگی کنه ....

خوبه حرفاتون من انتقاد رو دوست دارم ولی میگم که من راه های زیادی رفتم تا بخوام بهش بفهمونم که خودش یه تکون بده....

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
همون امامان عزیز  ان شاءالله کمکتون کنن  اما مسئله ای نیست که بخاطرش زندگی تونو از هم ...

سلام صبح تون بخیر

ممنونم از همدیدی تون 

ولی جدا من همیشه این چیزارو بیشتر حواسم هست و بهش یاداوری میکنم که ویتامین دی اینارو بخوره 

میدونید خوشی زده زیر دلش - و بچه رو بهونه میکنه درصورتیکه خودش نظم نظام نداره 

مثلا میخاد لباس بندازه ماشین میگه وای لباسارو بشورم !یا میخواد برا صبح من یه لقمه صبونه بگیره از شب میگه وای لقمه ات نگرفتم کلا باید یه وای بگه یا میخواد یه جارو بکشه هی میگه باید ی جارو بزنم تا چندین ساعت درد کار میکشه به جونش

و برا هر کاری قشنگ زیرش کمر دولا میکنه قشنگ کار سوار این میشه و کارشم پیش نمیره هیچوقت 

من همه کاری کردم براش کلاس فرستادم بهترین خوراک رو هم براش تهیه میکنم که جون بگیره با بچه داری کم نیاره و خیلی طول روز وقتش ازاد خونوادشم هستن که بچه رو هر ازگاهیی میگیرن تا این مثلا به کاراش برسه -ولی خودش مدیریت نداره و کارهارو تلنبار میکنه یوقتایی 4 سری لباس میزاره میمونه که یدفعه بکنه 

دیگه نمیگه اینا میکروب میگیرن بالاخره بو میگیرن خیلی چیزا بهشم میگم میگه باش باش 

مثلا بی اطلاع از جامعه و زندگی پیرامون اطرافش یبار بمن میگفت این 400 نفر که میگن روزانه مبتلا میشن خوبه که کم شده گفتم 400 نفر دارن میمیرن روزانه 5000 نفر میگیرن میگفت نه بابا؟؟؟؟؟

میدونید اصلا دنبال پیشرفت و تلاش نیس ......

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
ای کاش خانوم شما  هم میتونستن  کلا  تاپیک های گلبوته خانم رو بخونن   تمام تا ...

بخدا بهش میگم بیا این سایت مفید چیزا خوبی داره ولی میگه بیخیال بابا 

میگه تند نمیتونم کار کنم سرم گیج میره- یا دوتا کار باهم اصلا نمیتونه انجام بده خب تو این مورد مث اقایون رفتارش مردها معمولا مغرشون فرمان یه کار میده در لحظه ولی خانما اینطور نیستن

خانوم شما خوشی زده زیر دلش همین. یمدت ک ببینه سردی واقعا تصمیم جدی گرفتی بخودش میاد ولی هی شل کن سف ...

سلام صبحتون بخیر

بله دقیقا همینطوره با حرفاتون موافقم کاملا 

منم ایندفعه سفت واستادم تا تکلیف معلوم شه ......

بخدا منم سنی ندارم که بخام ازا لان جنگ اعصاب داشته باشم که تا اخر عمر بخام تحمل کنم !

چون قدر همین تحمل کردنمم نمیدونه .......

2706