2733
2739
عنوان

شوهرم ازم راضی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 12207 بازدید | 404 پست
اره ممکنه ببین ما چرا مهمونی رفتنو دوس داریم؟چون میدونی داری میری یه جایی که قراره بهت خوش بگذره جای ...

چ قشنگ توصیف کردی  مرسی عزیزم حرفت تا ابد یادم میمونه   واقعا شوهرم ارزش اینو داره ک میزبان خوبی براش باشم 🥰

خیلی ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی اخلاقی دارم زورم میاد شوهرم بگ فلان کارو نکردی 

یعنی وقتی مریضم خونه بازار شامه چون شوهرم خونه داری میکنه...

وقتی ام نیستم خونه مرتبه هرروز حتما دستمال میکشم و جارو برقی. .. براهمین شوهرم همیشه ازم تشکر میکنه یجورایی ام شوهرمو تنبل کردم نسبت ب کاره خونه ک بعدا غر زدنی عذر خواهی میکنه😂

افرین چقدر قشنگ گفتی🌹😍

فدات سالی یه باری نطقی میکنم😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2728
بچه ها ۳ و ۶ ساله گوشی به دستم متاسفانه

بهترین راهکار اینه خودتو از اعتیاد به گوشی نجات بدی 

من خودمم اعتیاد به اینستا داشتم پاک کردم برنامه رو دوباره نصب کردم بعد دو روز ،چن روز بعد پاک گردم و گفتم که تا تابستون نصب نمیکنم الانا یکم بهتر شدم و وسوسه ام کمتر شده

از گوشی  که در بیای ناخواداگاه بچه ها و خونه رو مببینی و دوست داری با اونا مشغول شی و بازی کنی به خونه برسی به خودت برسی 

کارای خونه رو هم تقسیم بندی کن با توجه به شرایط خانواده 

مثلا جمعه ها در اتاق ها تمیز میشن 

هر ۵ شنبه سرویس بهداشتیا 

به خودت قول بده سینک ظرف شوییت و گازت حداقل امکان هر روز و همیشه تمیز باشه 

اینجوری خونه ت همیشه تمیز میمونه 

دیگه چه کارا کردی ؟ الان زندگیت بهتره ، شوهرت راضی؟

آره خیلی راضیه همش میگ ازخونه فراری بودم. بهش اهمیت میدم میادخونه بهش میرسم یکمم خودمو تقویت کردم مثلا عاشق ترشی خودم امسال کلی ترشی خونه درست کردم چند مدل بعدش ماست وپنیرخودم درست میکنم انواع کیک هارو درست میکنم بهش نشون دادم ک بی عرضه نیستم باورش نمیشه خودش

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
اینم میشه. وای منم رو این حساب میخوام دومی و بیارم که دخترم اذییت نکرد بهم اظطراب دادی😬😬

خیلی سخته منم میگفتم امیرعلی انقدر عاقله انقدر فهمیده است  باورت نمیشه الان دستشویی هم به زور و با دعوا میفرستمش. سر هر غذایی بهونه میگیره. همه میگن بیا این بچه خوبمون بود که اینجوری شد😑

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2738
خب اون موقع ها دخترم باهام بیداربود تاچهارصبح اماالان الکی خودمومیزنم ب خواب ک بخوابه میتونم ازخواب ...

شوخی کردم عزیزه دلم منم واقعا همینم تا بیدارباشم بچمم باهام بیداره خودمو میزنم ب خواب 

چ قشنگ توصیف کردی  مرسی عزیزم حرفت تا ابد یادم میمونه   واقعا شوهرم ارزش اینو داره ک میزبا ...

فدات🤩

ایشالا همیشه با هم خوش باشید❤

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
خب یوقتایی رو همه دارن مشکلی نیس ولی برا من از یکوقتی گذشته  اصلا درک فهم و قدر نمیدونه  ...

برا اولین بار تو مجازی حرف یه مرد رو باور کردم   

امیدوارم  هرچ زودتر خانمتون ب خودش بیاد .

خدا ب مردایی مثل شما صبر و اجر بده 

خدایی بعضی مردا مظلوم واقع شدن 😔

لباساش همیشه مرتبه میره سرکار لباساش بالاسرش اتو شده وقتی ساعت پنج میاد خونه ی چرت کوتاه میزنه با بچم میرم تو اتاق ک سروصدا اذیتش نکنه بخوابه ک خستگیش بره

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
نفرمایید شما نصیحت و پند اموختید😂😂😂

😂😂😂😂خب دیگه برم به مشکلات بقیه رسیدگی کنم

2706