2726
عنوان

یه جهیزیه خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 70 پست
خوشبخت بشی عزیزم

شما هم همینطور مهربون

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عامو ديگه ن اينجوري

خب عزیز کجا ارزونه؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
اخه تهران خیلی گرونه کمه کم باید یک میلیارد داشته باشی😔

بله درسته . واقعا سخته . کرایه ام بالا هست .  خدا کمک کنه .اگه میشد میخریدین بهتر بود . من کسی رو میشناسم با هم شریکی یه خونه خریدن اونم خونه کوچیک یه خوابه که ترو تمیزم نبود اصلا . بدون اسانسور و.... خودشون دو نفر رنگ کردن . بعدم از دیوار یه چیزایی ضروری خریدن . اینقدر ازشون خوشم اومد.. 

سرویس چوب و گاز و یخچال و تلویزیون و دوتا فرش با داماد ..بقیه با مامانم اینا که تاالان فقط وسایلای خواهرم نزدیک ٢٠٠ شده بقیه رو نمیدونم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
من نمیتونم گلم... فقط 80 تومن دارم اونم باید ماشین لگنمو بفروشم... هیچی ندارم هیچی. 

عزیزم گرونی شده قبول دارم ولی میشه همه چیزو نگرفت نیازی نیست خیلی چیزا .خدا همیشه پول جهیزیه و عروسی می‌رسونه .انشالله خوشبخت بشی

نميدونم من شيرازم ولي ي ملياردم اغراقه شيك نرينن با٣٠٠بسعولي همون ٣٠٠هم خيليه

بخدا جاهای به درد نخور الان متری 14 تومنه... الان سمت ما متری 15 میلیون شده 

بخدا جاهای به درد نخور الان متری 14 تومنه... الان سمت ما متری 15 میلیون شده 

اها خونه ميگي..فك كردم جهاز..اره اونو ك بايد اجاره كني بعد زميني چيزي بخري بسازي وگرن سخته ديگه

عزیزم گرونی شده قبول دارم ولی میشه همه چیزو نگرفت نیازی نیست خیلی چیزا .خدا همیشه پول جهیزیه و عروسی ...

ممنونم برام دعا کنید. مادرمو تازه از دست دادم طفلی کار میکرد برام یکم جهیزیه خریده😔

بله درسته . واقعا سخته . کرایه ام بالا هست .  خدا کمک کنه .اگه میشد میخریدین بهتر بود . من کسی ...

من خونه مادریم هست میشه اینجا زندگی کرد اما میترسم حرف و حدیث بشه

ممنونم برام دعا کنید. مادرمو تازه از دست دادم طفلی کار میکرد برام یکم جهیزیه خریده😔

خدا رحمتش کنه .عزیزم اصلا سخت نگیر درست میشه خدایی خیلی از وسایل خونه تو جهیزیه بیخودی هستن . دعا میکنم رزقت زیاد بشه 

اها خونه ميگي..فك كردم جهاز..اره اونو ك بايد اجاره كني بعد زميني چيزي بخري بسازي وگرن سخته ديگه

اصلااااا فکر زمینو نکن😂😂😂. تو اطراف کرج یه جای پرت که حالت روستاس زمین کمتراز 400 تومن قواره 200 متری نیس

2706