2737
2734
عنوان

یه جهیزیه خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 70 پست
ی نصیحت فقط برای ضروری و مصرفی بگیر بقیه چیزا تو زندگی ک رفتی بگیر مخصوصا الان ک هر روز ی چیز جدید ...

گلم دیگه چیا ضروری نیس میشه راهنماییم کنید؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
عزیزم ان شاالله جور میشه . شوهرت خونه داره ؟

نه گلم باید اجاره کنیم... 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 100میلیون شد تازگی خریدم  بیشتر مارک های ایرانی گرفتم  اگه راهنمایی میخوای مثلا قیمت ...

ممنونم عزیزم مرسی از راهنماییت سپاس ، الان که در شرف ازدواج نیستم با اینکه ۲۵ سالم و تنهام کسی هم تو زندگیم نیست ولی عجب دوست داشتم این سوال بپرسم یهویی افتاد به دلم 😏😑

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
من 100میلیون شد تازگی خریدم  بیشتر مارک های ایرانی گرفتم  اگه راهنمایی میخوای مثلا قیمت ...

عزیز یخچال چی بگیرم ارزون؟ دوقلو خوبه؟ 

2738
گلم دیگه چیا ضروری نیس میشه راهنماییم کنید؟ 

من که خودم خیلی چیزارو دادم به ی عروس از جهیزیم واقعا اشتباهه زیاد خریدن مثل چرخ گوشت سرخ کن و چن دست چینی و چند دست قاشق چنگال اتو پرس گوشت کوب برقی و قابلمه استیل که اشغاله فقط به درد تخم مرغ ابپز کردن میخوره چخبره الان که هیچکس اونهمه مهمون دعوت نمیکنه 

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
ممنونم عزیزم مرسی از راهنماییت سپاس ، الان که در شرف ازدواج نیستم با اینکه ۲۵ سالم و تنهام کسی هم تو ...

منم مجرد بودم میزد به سرم😆

میرفتم تو اینترنت قیمت های جهیزیه نگاه می کردم چیز های مختلف😆😆

من که خودم خیلی چیزارو دادم به ی عروس از جهیزیم واقعا اشتباهه زیاد خریدن مثل چرخ گوشت سرخ کن و چن دس ...

من اتو پرس قهوه ساز سرویس قابلمه ابمیوه گیری و چرخ گوشت و سرویس چینی و چای خوری فقط گرفتم

اسنوا  بالا یخچال پایین فریزر 9میلیون ساید استوا هم 17میلیون

عزیزم امضات خوندم سوال در مورد مهاجرت اینا ! 

شما مگر خارج زندگی می‌کنین؟ 

و اینکه گلم ی سوال داشتم من با معدل ۱۸.۵۱ و تازه میخوام زبان بخونم در حد دوسال آیلتس در ۶.۵ و ۷ بگیرم میشه بورسیه بشم برای ارشد نرم افزار در المان ؟

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
2706