2737
2739
من دوس دارم یکی بهش حرف میزنه ازخودش دفاع کنه ولی اصلا منم خیلی رومخش برم عصبی میشه

نه خیلیم خوب نیست من اصلا دوست ندارم همش بهش میگم آروم باشه 

یک جوری نادیدت میگیرم که خودتم با ذربین دنبال خودت بگردی... 😏
فداتشم عزیزکم ممنون بابت دعای قشنگت خانومی😘😘😘😘😘

😍😘

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در این حد ک یه نفر بدترین بدی رو ب من و شوهرم کرد ، ولی مثن دیده دستش خالیه طرف سریع رفته بهش پول دا ...

وای بخدا شوهرمنم  همینه دوس دارم کمک کنه ب یکی ک نداره ولی داداشت ب من ی حرفی زد ک من خیلی ناراحت شدم ب داداشش هیچی نگف

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
نه خیلیم خوب نیست من اصلا دوست ندارم همش بهش میگم آروم باشه 

من دوس دارم بدی هایی ک ب من میکنن حداقل ی چیز بگه ولی اصلا 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
اوووووو بابا میخوای شیرینی ندیا کی تا4ساااال دیگه زنده اس کی مرده

ایشلاا کہ زندہ و سلامتی 

بعدشم خب من ھنوز بچم😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
خوشبحااالت😍😍😍😍😍😍 همه چیش کاااامله کاااامل

♥️♥️

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
ایشلاا کہ زندہ و سلامتی  بعدشم خب من ھنوز بچم😂

قربونت عزیزم همچنین شوخی میکنم باهات درستو بخون عشق کن بازندگیت اگه دوست داشتی وموقعیت خوب ومناسب بود ازدواج کن خوشبخت باشی گلم...... بچه ازوقت خوابت گذشته چرا هنوز بیداری میخوابی یادعوات کنم😉😉😉😁😁😁😁

اینه که اصلا شوهر ندارم.البته این صفت خوب خودمه  

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2706