2726
عنوان

ریسک کنم بعد دوتا پسر دوباره باردار بشم فقط به این امید که دختر بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48869 بازدید | 757 پست
نخیر اتفاقا شما کاملا اشتباه فکر میکنی  بهتر کامنت بعد من رو خطاب ب اون خانم بخونی  یه م ...

عزیزم شما فکرکنم بایه خانوم حرف میزدی که اونم میگفت پسرامو بیرون نمیبرم میگم نکنه چشممون بزنن که چندتا پسر دارم🤐🤐🤐🤐🤐بنظرم هم تفکرشما اشتباست هم اون خانومایی که از پسر بد میگن

دختر وپسر فرقی نداره مهم تربیته چه بسا دخترایی بودن که آبرو برا خانوادشون نذاشتن و چه پسرهایی هم که باعث رنج و عذاب خانواده بودن 

نباید به جنسیت بچه نازید باید به تربیتش نازید

شما داری میگی کسایی که دختر دارن ته دلشون حرص دارن و میخان پسر رو بکوبونن و این یعنی عقده دارن و همش میخان ثابت کنن که دختر خوبه

این یعنی اینکه شما هم داری علنی میگی که جنسیت دختر بده و توام داری جنس دختر رو میکوبی و حالا فرق شما با اون خانومایی که به پسرا حرف میزنن چیه؟؟؟؟؟؟ وقتی کسی بی عقله که نباید شمام درجوابش دور از جون با بی تدبیری جواب بدی 

قدیما نیس که زنا 9 تا بچه بیارن شانسی حالا دختر یاپسر دربیاد الان علم پیش رفت کرده برو دکتر خوب یه رژیم برا تعیین جنسیت بهت میده یا ای یو ای کن. ولی حالا چه فرقی میکنه دختر پسر دوتا پسر یا دوتا دختر یا.... مهم تربیت وانرژی که براشون میزاری وگرنه گربه هم مرتب چن قلو میزایه🤣

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما فکرکنم بایه خانوم حرف میزدی که اونم میگفت پسرامو بیرون نمیبرم میگم نکنه چشممون بزنن که چند ...

نه ایشون این جمله اشون خطاب ب کسی دیگه بود 

شما یه سر بزن ب تاپیک های ک درمورد جنسیت هست 

حرف منو متوجه میشی

و من فکر میکنم از خرصشون هست این همه نفرت 

ک اگر نیست دلیل این همه کوبوندن چیه 

من تو هیچ کامنتی نگفتم دختر بد 

بلکه از ناراحتی خانمها گفتم 

ولی اونایی ک حرص دارن دقیقا میگن پسر بد

من دوتا پسر دارم ان شاءالله بتونم طوری تربیتشون کنم ک مفید وباعث افتخار باشن

اگر دختر هم بودن ذره ای برام فرق نداشت و فقط رو تربیتشون تمرکز میکردم 

ولی اینو قبول کن اینایی ک یه جنس رو میکوبونن از حرصشوته حالا چ دختر چ پسر تمام حرف من همینه 

نه ک برتری جنسی نسبت ب جنس دیگه 

اگر جایی دیدی منم گفتم دختر بد بدون فقط از حسادتمه

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
نه ایشون این جمله اشون خطاب ب کسی دیگه بود  شما یه سر بزن ب تاپیک های ک درمورد جنسیت هست  ...

موفق باشی دوست عزیزم انشالله خیر بچه هاتو ببینی🤲🤲🤲 فقط یادت باشه هیچوقت دل هیچکی رو نشکن،، تو خوبی کن و در دجله انداز که ایزد دربیابانت دهد باز حتی اگه از حرف کسی هم ناراحت شدی فراموش کن دنیا ارزششو نداره که بخوای جَدل کنی و دل بشکنی دنیا خیلی زودگذره  شبتون بخیر❤️

2728
آره عزیزم برای همینه که اینقدر دلم پره 😌

عزیزم همسایمون ۵ تا پسر داره. الان ۳ تا از پسراش ازدواج کردن هر کدوم دوتا دختر دارن. دارن عشق میکنن با نوه هاشون. خداروشکر عروساشم خیلی خوووبن. خدا صلاحمونو بهتر میدونه. و بهتر قدر داشته هامونو بدونیم 

موفق باشی دوست عزیزم انشالله خیر بچه هاتو ببینی🤲🤲🤲 فقط یادت باشه هیچوقت دل هیچکی رو نشکن،، تو خوب ...

وقتی میگن پسرا لات میشن و .... 

دل ما نمیشکنه ؟؟؟؟

وقتی ما میگیم از حرصتونه (ک خودشون هم میدونن هست)دل شکستن میشه ؟

موفق باشید

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
نیلوفر دو تا پسرتو با افتخار همیشه به همه بگو ،،،،من با پسرام زیاد بیرون نمیرم می ترسم چشمشون بزنن&n ...

تو بشینی خونه بهتره با این طرز فکرت، یه موقع چشم‌نخوری، من‌نمیدونستم این‌همه مرد و پسر صبح به صبح میان بیرون امکان چشم خوردن دارن ،پسرات و تا ابد لای پتو بپیچ چشم‌نخورن،واقعا تو ی این قرن آدم واسه طرز فکرت فقط تاسف میخوره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
وقتی میگن پسرا لات میشن و ....  دل ما نمیشکنه ؟؟؟؟ وقتی ما میگیم از حرصتونه (ک خودشون هم میدو ...

عزیزم خب شماهم در جواب بگو کم نیستن دخترایی که معتادن و لات و لاشی هستن و خانوادشونو بی آبرومیکنن و خیلی چیزای دیگه... 

ولی طعنه نزن که کسایی که پسر ندارن حرص داره ته دلشون ولی پسردارها هیچ حرصی ندارن... خداوند طعنه زنندگان رو دوست ندارد

وقتی میگن پسرا لات میشن و ....  دل ما نمیشکنه ؟؟؟؟ وقتی ما میگیم از حرصتونه (ک خودشون هم میدو ...

وقتی میگی دختردارها ته دلشون حرص دارن و زور بهشون داره که پسر ندارن یه طعنه است 

عزیزم خب شماهم در جواب بگو کم نیستن دخترایی که معتادن و لات و لاشی هستن و خانوادشونو بی آبرومیکنن و ...

خدا حسودان راهم دوست نداره 😉

ولی اینو قبول کن وقتی با نفرت از چیزی ک ضرری ب ما نرسونده صحبت میکنیم میشه حرص دیگه

واقعا طعنه نمیزنم وخدا خودش شاهده ذره ای تو پسرا برتری نمیبینم ک بخوام طعنه بزنم

این یه واقعیت هست .

شما یه سر ب تاپیک هایی جنسیتی بزن متوجه خواهی شد

وقتی میگی دختردارها ته دلشون حرص دارن و زور بهشون داره که پسر ندارن یه طعنه است 

اون دختر داری ک با نفرت از جنس پسر یاد میکنه و اونا رو مشکل دار میخونه بله حرص داره ...قبول کن

اونی ک کاری نداره ک هیچ

مثل این میمونه من برند ونوع ماشین شما رو مسخره کنم و اونو بکشم پایین علتش چی میتونه باشه؟

ای وی اف کن

فقط ای وی اف قطعیه؟

این رژیم هایی ک میدن چی پس؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
تو بشینی خونه بهتره با این طرز فکرت، یه موقع چشم‌نخوری، من‌نمیدونستم این‌همه مرد و پسر صبح به صبح می ...

وقتی دوتا بچه همجنس و با فاصله سنی کم با هم هستن

ناخودآگاه به چشم میاد

من ک وقتی دوتا خواهر همسن وسال

یا دو تابرادر هم همسن و سال کنار هم میبینم حتما ماشاالله میگم چون خیلی ب چشم میاد 

وقتی دوتا بچه همجنس و با فاصله سنی کم با هم هستن ناخودآگاه به چشم میاد من ک وقتی دوتا خواهر همسن و ...

نه والا به چشم من نمیاد ،ده تا هم همسن هم ببینم،مهم تربیت و ادب بچه هست ،برای کسایی به چشم میاد که هنری جز زاییدن بلد نیستن،بچه میارن که شوهرشون تو مشت شون باشه پایند زندگی بشه ،بچه میارن دهن مادر شوهر و ببندن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
نه والا به چشم من نمیاد ،ده تا هم همسن هم ببینم،مهم تربیت و ادب بچه هست ،برای کسایی به چشم میاد که ه ...

خیلی ممنون

یعنی ما جز زاییدن هنری نداریم ک ب چشممون میاد 😒 

نه اینطوری هم نیست

بچه‌ها ی هم سن و سال قشنگن

مثل دوقلو 

این ک شما ذوق نداری یه مسئله دیگه هست

2706