2726
عنوان

ریسک کنم بعد دوتا پسر دوباره باردار بشم فقط به این امید که دختر بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48861 بازدید | 757 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرمول تعیین جنسیت خیلی سادست 

جنسی که میخوای رو نخواه  و همش استرسش رو داشته باش مثلا اکر دختر میخوای  از داشتنش خوشحال نباش و همش استرس داشته باش که اگر دختر شد چی و برعکس 

به همین سادگی 

به نظر من اگه ازشوهروزندگیت راضی هستی بیار

اونم نه ریسک

فقط آی وی اف

منم دوتادختردارم به فکرآی وی اف بودم پسر بیارم ولی دیدم دومیمم اشتباه بود

شوهرمودیرشناختم

بااینکه میمردم واسه پسر

ولی دیگه بیخیال شدم چون شوهرخوبی ندارم

2728

منم دوتا پسر داشتم عاشق دختر بودم چون نه خواهر دارم نه خاله خیلی کار کردم که دختر بشه ولی الان پسر سومم سه ماهشه

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
اگر به هر قیمتی یه جنسیت خاص رو میخواید فقط باید آی وی اف کنید . هیچ روش علمی و قطعی دیگه تا حالا کش ...

دقیقا من دوتادختردارم 2سال اسیر مطب دکتراشدم هرماه کلی هزینه اخرسرم دخترشد اول فقط خواست خدا بعدم ای وی اف

یه راهی هست ولی من باشم انجام نمیدم

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
یه صلوات میفرستین حال مامانم خوب شه دردنکشه😔😔😔من دارم میمیرم

با دل شكسته دعا ميكنم خوب بشن..برو دستو پاشو ببوس..

من دو هفته است از دستش دادم..بميرم براش خيلي درد كشسد پونزده روز بيمارستان بود😭😭😭

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

دلم گرفت تو این تاپیک واسه ی پسرم...حتی یه نفرم نگفت نههههه دختر و پسر فرق نداره در صورتی که تو تاپیکایی که طرف دختر داره و پسر میخواد همگی حمله میکنن که خاک تو سرت تو لیاقت اون دختراتو نداری و هزار و یک حرف

اتفاقا من وقتي زايمان كردم تخت بغليم سومي رو به اميد دختر دار شدن بعد دوتا پسر باردار شده بود و بازم پسرشده بود سومي

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی

من اینقدر سه سال زار زدم وتوسل به حضرت زینب یهو اومد 

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2706