2737
2734
عنوان

اهل رژیم بیاید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 101 پست
با وضعیت موجود کرونا چاره ای نیست.. خیلیم سخت نیست طول قالی رو بالا و‌پایین برو نچرخ که سرت گیج‌بره ...

نمیدونم ولله امتحان کنم

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

من خودم فقط تونستم با کالری شماری وزن کم کنم

به نظرم ادم به روش خاصی نیاز نداره فقط کم بخور و سالم بخور. شام اصلا برنج نخور سبک باشه. بعد شام هم دیگه هیچی حتی میوه هم نخور.

تو مدت رژیمت هم هفته ای یک روز آزاد باش ک بتونی چیزی ک از شیرینی خوراکی هوس کرده بتونی بخوری. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی بخور وگرنه پوستت آویزون و‌ریزش مو میگیری  اما کن بخور و‌نیم ساعت بعد ناهار و نیم ساعت بعد صبحانه شیرقهوه بدونه شکر بخور یه فنجون! من کرم گیاهی  آفرتم معرفی میکنم بینظیرههههه خیلی هرجا بزنی سوخت و سازشو‌بالا میبره واقعا لاغر میکنه قیمتم۱۶۵

عزیزم اولا باید واقعا بخوای . چون اگه اراده نکنی به هفته نکشیده ول میکنی . هیچکس هم اندازه من و خانوادم بخور نیست . به راحتی سه بشقاب میخوردم . شکر فراوون . روغن از روغنای بازاری و ... اما تونستم تو قرنطینه ۱۸ کیلو کم کنم و همچنان هم ادامه میدم . حتماااااا ورزش کن ولو روزی ربع ساعت هر حرکتی که میتونی . شکر به هیییچ وجه فقط از عسل و مویز استفاده کن . و در کل تا میتونی کربوهیدرات و قند مصرف نکن و تمرکزت رو روی سبزیجات و پروتئین بذار تا ذخایر قندت تمام بشه و بدنت بیوفته رو چربی سوزی . اینو خودم تجربه دارم . روغنتو حتماااا عوض کن کنجد و زیتون مصرف کن . میدونم گرونه سخته ولی خدا میرسونه . انگار خودتو بیمه کردی با هزینه برای روغنای سالم . کالری شمار هم موثره ‌. کاهو و کرفس و خیار هم آزاده من مرتب میشورم و عین اسنک میخورم . همه چیزتو روی حساب کتاب بخور نگو مثلا نارنگیه چهارپنج تا بخورم !!🤣 در آخر حتمااااا روی کاغذ هدف گذاری کن . یعنی وزنی که میخوای کم کنی رو به صورت مربع جدا جدا بنویس . مثلا 70 ، ۶۹، ۶۸ و ... بعد هر کیلو که کم میکنی تیک بزن . حس فتح اورست بهت دست میده وقتی عینا کاهش وزنتو میبینی . استُپ وزن هم قطعااااا خواهی داشت ولی اصلا تسلیم نشو 💪💪💪 ببخشید طولانی شد ولی چندسال تجربه رو خلاصه کردم و از 12۰ کیلو شروع کردم . تو میتونی 😍🥰🥰

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .
2731
عزیزم اولا باید واقعا بخوای . چون اگه اراده نکنی به هفته نکشیده ول میکنی . هیچکس هم اندازه من و خانو ...

در ضمن 😁 قرص ویتامین دی هر دوهفته و مولتی ویتامین مینرال حتمااااااااااااااااااااا مصرف کن . رژیم دکتر کرمانی رو هم پیشنهاد میکنم . خیلی از دوستام نتیجه گرفتن 

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .
دقیقا همینکارو میکنم ولی حس میکنم بی تاثیره همیشه هم ورزش کردم.یکساله از کرونا خونم😭توسایت هانوشته ...

من امتحان کردم حتمانتیجه میده یه دفعه متوجه لاغریت میشی.بعد۳یا۴ماه

خب اگر‌هدف مشخص کردی که حله گلم..اره عزیزم مطمئن باش که میتونی.. من حتی شیرینی و‌نوشابه هم میخورم ف ...

مرررررسی عزیز دل من خیلی انرژی خوب ازت دریافت کردم❤❤❤😍😍😍😍

ساکارا به معنای محبت شکوفه ای از نوع گیلاس
عزیزم اولا باید واقعا بخوای . چون اگه اراده نکنی به هفته نکشیده ول میکنی . هیچکس هم اندازه من و خانو ...

باریکلا چقدر عالی نوشتی برام😍😍😍😍ان شاالله یروز بیام تامیک بزنم نتیجه روبهتون بگم

عزیزم کلا روغن مصرف نمیکنم مگه طبیعی اونم خیلی کم.اهل قند هم نیستم.ولی نون بربری میخورم که قند داره.ممکنه زحماتمو خراب کنه؟سعی میکنم طبق کالری روزانم باشه مصرفش

ساکارا به معنای محبت شکوفه ای از نوع گیلاس
2738
باریکلا چقدر عالی نوشتی برام😍😍😍😍ان شاالله یروز بیام تامیک بزنم نتیجه روبهتون بگم عزیزم کلا روغن ...

فدات . نه گلم مشکلی نیست اما در کل سنگک سبوس دار بهتر از بربری هستش و اینکه بربری کالریش زیاده حتما محاسبه کن 💞⚘⚘موفق باشی