2726
یکی از مهارت هام اینه که میتونم یه فصل کامل سریال رو تو شب ببینم 

چه مهارت خوبی 😂😂👌

الان دو هقته هست سه قسمت از خاطرات خون آشام رو دیدم 

اینقدر که دانشگاه کار دارم😭

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

دوس داشتم یه بازیگر خیلی خوب میشدم

ولی انقدر از بازیگرا بد گفتن

الان حس میکنم با وجود فرهنگی که داریم خوب شد نرفتم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب فهمیدیم مهارت داری 😐

آخه این حرفه ؟ 😐

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
@سیندرلا20     @ژیناگلمن     @بلوچ2     @hastiiiim   &n ...

مرسی عشقم ممنون

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
دوس داشتم یه بازیگر خیلی خوب میشدم ولی انقدر از بازیگرا بد گفتن الان حس میکنم با وجود فرهنگی که دا ...

حالا میرفتی که چی واقعا شغل جالبی نیس

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
@سیندرلا20     @ژیناگلمن     @بلوچ2     @hastiiiim   &n ...

ممنونتح جون دل

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مطب زدن الان فایده داره؟یا بهتره ادم توی کلینیک کار کنه؟

کلینیک یه کم دردسر داره ولی آدم تو مرکز مشاوره هم کار کنه خیلی خوبه باز 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

دوست داشتم طراحی و اسب سواری و پیانو بلد بودم که هیچ کدومو بلد نیستم خودمم ۲۸سالمه مادر سه تا بچه😒فعلا تنها مهارتم بچه داری و خانه داریه،البته ریا نباشه یکمی ام خیاطی بلدم😜

خدایا شکرت... 
چهل ساله ام  زبانهای مفیدی بلدم شنا بلدم و ساز هم میزنم تحصیلات خوبی دارم و شاغلم آنقدر دلم ...

یه نصیحت بگید بهم؟ 

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
تو خوردن مهارت دارم تمام😐

اونو که منم دارم 😐🤣

2706