2737
2734

بگین چندسالتونه و تا این سن چه مهارت ها و توانایی هایی دارین و از خودتون راضی هستید ؟ یا تو تصوراتتون قبلا می خواستید بهتر از الانتون باشین ؟ 

مثلا من خودم ۲۸ سالمه . کارشناسی مشاوره و روانشناسیم .یه فوق دیپلم رشته ی دیگه هم دارم . دوره های تایپ و word رو گذروندم . مدرک IcDl 1&2 رو دارم . دوره ی خیاطی و طراحی روی پارچه رو گذروندم ولی مدرکشو نگرفتم . دوره های نویسندگی رو گذروندم . زبان هم تا یه جایی گذروندم ولی ول کردم نصفه کاره . ولی به نظرم از وقتم و عمرم خوب استفاده نکردم و تو تصوراتم تو این سن دوست داشتم دکترا داشته باشم و مطب بزنم ....

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یکی از مهارت هام اینه که میتونم یه فصل کامل سریال رو تو یه شب ببینم 

الان چی میبینییییی  

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
یکی از مهارت هام اینه که میتونم یه فصل کامل سریال رو تو یه شب ببینم 

اینم خودش خیلیه من حوصله ندارم 🤣

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706