1874
1955

بگین چندسالتونه و تا این سن چه مهارت ها و توانایی هایی دارین و از خودتون راضی هستید ؟ یا تو تصوراتتون قبلا می خواستید بهتر از الانتون باشین ؟ 

مثلا من خودم ۲۸ سالمه . کارشناسی مشاوره و روانشناسیم .یه فوق دیپلم رشته ی دیگه هم دارم . دوره های تایپ و word رو گذروندم . مدرک IcDl 1&2 رو دارم . دوره ی خیاطی و طراحی روی پارچه رو گذروندم ولی مدرکشو نگرفتم . دوره های نویسندگی رو گذروندم . زبان هم تا یه جایی گذروندم ولی ول کردم نصفه کاره . ولی به نظرم از وقتم و عمرم خوب استفاده نکردم و تو تصوراتم تو این سن دوست داشتم دکترا داشته باشم و مطب بزنم ....

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "

یکی از مهارت هام اینه که میتونم یه فصل کامل سریال رو تو یه شب ببینم 

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم ،تا به میل دیگران عاقل                                                                                                                                     My only love is johnny depp

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

الان چی میبینییییی  

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
1967

دوتا نوتلا رو هم میتونم با هم یجا بخورم +یه پیتزا خانواده

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم ،تا به میل دیگران عاقل                                                                                                                                     My only love is johnny depp

اینم خودش خیلیه من حوصله ندارم 🤣

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "
1974
یکی از مهارت هام اینه که میتونم یه فصل کامل سریال رو تو شب ببینم 

چه مهارت خوبی 😂😂👌

الان دو هقته هست سه قسمت از خاطرات خون آشام رو دیدم 

اینقدر که دانشگاه کار دارم😭

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

دوس داشتم یه بازیگر خیلی خوب میشدم

ولی انقدر از بازیگرا بد گفتن

الان حس میکنم با وجود فرهنگی که داریم خوب شد نرفتم

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
خب فهمیدیم مهارت داری 😐

آخه این حرفه ؟ 😐

1718