2726

..هر چی دوست دارید

بخورید😍

چون....👇

‏خالق تردمیل

در ۵۴ سالگی در گذشت😞

مخترع ژیمیناستیک

در ۵۷ سالگی در گذشت😰

قهرمان بدنسازی دنیا

در ۴۱ سالگی در گذشت😱

بهترین فوتبالیست دنیا که مارادونا بود در ۶۰ سالگی😱

حالا پائین رو

داشته باش

خالق کنتاکی

در ۹۴ سالگی در گذشت

خالق نوتلا

در ۸۸ سالگی در گذشت

خالق شاورما و کباب ترکی

در ۱۰۴ سالگی در گذشت🤪

خالق و تولید کننده

سیگار وینستون

در ۱۰۲ سالگی در گذشت

خالق تریاک

در ۱۱۶ سالگی با زلزله درگذشت😐

خالق ویسکی هنسی

در ۹۸ سالگی  درگذشت😜

خالق نون خامه ای و باقلوا هم که هنوز در قید حیاتن 😝

از ما گفتن دیگه خود دانی

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😄😄😄😄👍

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !

اسم مارادونا نیار طرفداراش پیدامون میکنن ترورمون میکنن😐😐😑

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2706