2737
2734

بدرد همه میخوره

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر نمک دوبار قبول شد سومیش و بزرگش مونده

منم میخوام انجام بدم چند تا بسته نمک و به کجا بدیم.؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2731
.

.

؟؟😐

چله زیارت عاشورا  با ۱۲ روز سوره واقعه که دوشنبه ای که روز اول ماه باشه شروع میکنن به خوندنش که ی قانون خاصی داره  روز اول یکی ،روز دوم دوتا ... روز چهاردهم چهارده بار...

خیییلی حاجت میده

2738
چله زیارت عاشورا  با ۱۲ روز سوره واقعه که دوشنبه ای که روز اول ماه باشه شروع میکنن به خوندنش که ...

مرسی عزیزم انشالله حاجت روا باشید

ی ختم و دعا زیاد انجام میدم همشونو هم دوس دارم ولی ی ختمی ک عااااشقش هستم و خودم و خیلی افراد دیگه معجزه ازش دیدیم ودز مفاتیح هم بیان شده رو الان میگم بهت علاوه بز اون کلللی برکت اومد تو زندگیم معنیشم خیلی قشنگه 

فقط اعرابشو از گوگل یا مفاتیح ببینی حتما 

در مدت دو ماه هر روز چهارصد مرتبه این ذکر گفته شود 

استغفرالله الذی لااله الا هوالحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السماوات والعرض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی و اتوب علیه 

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

تو چله ماهم شرکت کنید جمعمون کامل شه شروع میکنیم ایشالله هممون حاجت میگیریم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5484212/ختم-برای-حاجت-روای-حاجت-دارا

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
ی ختم و دعا زیاد انجام میدم همشونو هم دوس دارم ولی ی ختمی ک عااااشقش هستم و خودم و خیلی افراد دیگه م ...

چه معجزه ای دیدی؟ 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
ی ختم و دعا زیاد انجام میدم همشونو هم دوس دارم ولی ی ختمی ک عااااشقش هستم و خودم و خیلی افراد دیگه م ...

خیلی ممنون دوست گلممم 😍 انشالله حاجت روا باشید 😍🌷🙏

2706