2726

مگه نمیگن صله ارحام خوبه؟ پس چرا ما از فامیل ضربه می خوریم؟ غریبه چه می دونه ادم چی می خوره کجا میره با کی میره یا کی میاد خونت. من ی دختر عمو دارم پر از خوبی هست اما ی حرف جلوش زدم رفته چند تا جا گفته؟ رفته بودیم جایی من رفتم دسشویی تو حیات اومدم داخل دیدم داره به صاحبخونه میگه دختر عموهای من تا لنگ ظهر خوابن. منو  خواهرمو می گفت.  یا بعضی آدما خیلی مهربونن باهات اما پشت سرت طناب دارتو می بافن...بد بین نیستم ولی چرا ادما اینجوری اند؟ من باطن و ظاهرم یکیه ولی مردم رنگارنگن. من خواهرو برادرام محرمن چه متاهل چه مجرد. ولی بقیه اهل فامیل نمی خوان سر به تنمون باشه‌. من تازه فهمیدم چه ضربه ها از فامیل خوردم. مثلا یکی از زن عموهام خیلی مهربونه اما به صورت نامحسوس حرفای مارو اینور اونور می زنه. نظرتون چیه؟ چه توصیه هایی دارید؟

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

دقیقا تا میتونی ازشون دوری کن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سه تا دایی دارم پای هر سه شون رو از خونمون بریدم 😎ولی عموهام و عمه ام خوبن ،خاله هم یکی دارم اونم خوبه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ما که رفت و آمد نمیکنیم😁 اصلا همو نمیبینیم ن تلفنی ن دیداری چون اصلا با مامانم خوب نیستن عوضیا😬

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

منم زیاد ضربه خوردم

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

نه اصلا 

من تو این مدت خییییلییییی دلم واسه فامیلام تنگ شد 

چند روز به شوهرم میگفتم دوس دارم یه هفته مهمونی بگیرم بریز بپاش کنم همه بیان و برن 😔

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706