2726
عنوان

کیا با کم تحرکی اسپرم باردار شدن

2671 بازدید | 55 پست

ازمایش شوهرم همه چیش اکی هست فقط تحرک کلاسa10 هست کسی بوده طبیعی باردار شه

نی نی قشنگم منتطرتم زودی از پیش خدا بیا تو بغلم خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طب اسلامی هم خوبه  برو

آخه فقط تحرک aیخورده پایینه دکتر فرتی ویتال داده دگ نمیدونم خوب هس چون همه چیش عالیه خداروشکر

صبحانه پنج شیره و ارده بخورین تا چند ماه  بعد از رابطه بالش بذار زیرت بذا تا اسپرم برنگرده تا ...

والا بستمش ب گرمیجات

آخه فقط تحرک aیخورده پایینه دکتر فرتی ویتال داده دگ نمیدونم خوب هس چون همه چیش عالیه خداروشکر

شوهر منم مشکلش همینه تحرک آ فقط پایینه 5هستش این چند ماه هم هست داره دارو میخوره ولی نمیره بالا.

همین الان داشتم گریه میکردم و ازخدا شکایت میکردم حالم خیلی بده یه ساعت پریود شدم چه جوری فردا به شوهرم بگم پری شدم داغووون میشه.

شوهر منم مشکلش همینه تحرک آ فقط پایینه 5هستش این چند ماه هم هست داره دارو میخوره ولی نمیره بالا. هم ...

ععع عزیزم نا امید نباش منم سه ساله اقدامم خودمم تنبلی دارم شما چن وقته اقدامی

منم سه ساله اقدامم خودمم تنبلی دارم. چقد شبیه همیم

چن سالته ؟عزیزم گریه نکن خدا بزرگه مطمعن باش هرچی بیخبال تر بنظرم بهتر ما ک تلاشمونو میکنیم بقیشو بسپاریم بخدا 

چن سالته ؟عزیزم گریه نکن خدا بزرگه مطمعن باش هرچی بیخبال تر بنظرم بهتر ما ک تلاشمونو میکنیم بقیشو بس ...

شوهرم لج کرده دیگه قرص نمیخوره میگه خسته شدم خدا مارو دوس نداره که بچه نمیده کاش میمردم این روزارو نمیدیدم دوس دارم خودمو بکشم راحت کنم ازاین دنیای بی انصاف

2706