2726
عنوان

دورهمی مامانای فروردین ۱۴۰۰🌈🎀🌈🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 132 پست
خیلی خوش اومدی یخورده راجب نی نی بگو اینکه چه قرصایی میخوری و سوالای دیگه که تو کامنت اول گفتم😍

ممنون عزیزم. مولتی ویتامین پرینامکس میخورم آلمانیه. روزی دو قرص و یه کپسول.

بارداری دوممه  بچه اولم هم دختره. بارداری اولم زیاد شیر میخوردم دخترم خیلی باهوشه. اشتهام هر دو بارداری خیلی بد بود  ولی از وقتی این قرصارو میخورم خیلی بهتر شدم.

سیسمونی هم که هیجی نگرفتم فعلا. جام تنگه نمیدونم گهواره چی بخرم. بدجور فکرمو مشغول کرده

خدایا هزاربار شکرت منو لایق داشتن دو تا فرشته دونستی کمکم کن ب نحو احسن دخترامو تربیت کنم👨‍👩‍👧‍👧
اگه وزنت  نرفت بالا مثل من میده

انشالله 

راستی من تو همین سایت شنیدم هفته های اخر گوشت و پزوتئن زیاد مصرف بشه واسه وزن گیری

شما کاسنی هم میخورید؟ 

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم. مولتی ویتامین پرینامکس میخورم آلمانیه. روزی دو قرص و یه کپسول. بارداری دوممه  بچه ...

خدا حفظشون کنه،بمن مولتی نداد البته شاید من حالت تهوع و اینا ندارم نداده نمیدونم، منم سیسمونی هیچی نخریدم نمیدونم اصلا چیا بخرم مخصوصا لباسو و اینا

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏
2728
انشالله  راستی من تو همین سایت شنیدم هفته های اخر گوشت و پزوتئن زیاد مصرف بشه واسه وزن گیری ش ...

خرما با شیر واسه وزن بچه خیلی خوبه.

شیره انگور هم تو شیر بریز بخور خوبه

خدایا هزاربار شکرت منو لایق داشتن دو تا فرشته دونستی کمکم کن ب نحو احسن دخترامو تربیت کنم👨‍👩‍👧‍👧

بچه هد کسی تهران بیمارستان لاله یا عرفان قبلا زایمان کرده یا چیزی شنیدین؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
تاریخ طبیعی گفته بود ۸بهمن ماه  ولی دو هفته اومد جلوتر ۲۵دی ایشالله سزارین میشم

به امید خدا عزیزم، انشالله صحیح و سالم دختر گلتو بغل کن😘واسه ما هم دعا کن حتما🙏

ماه های اخر اذیت نمیشی عزیزم؟من کمر درد دارم خیلی

خدا حفظشون کنه،بمن مولتی نداد البته شاید من حالت تهوع و اینا ندارم نداده نمیدونم، منم سیسمونی هیچی ن ...

ممنون گلم خدا بچه شمارو هم حفظ کنه.

بچه اولته؟

لباس تیکه تیکه بگیر زیاد هم نخر. چون هنوز ک اندازه بچتو نمیدونی وقتی دنیا اومد بخر

سزارین. نی نی پسره. تاریخ ۱۶ فروردین زدن الته یه هفته تا ده روز زودتر میشه

اره منم ۲۰ ام زدن ولی باز تو یک سونو ۱۵ ام زده، خداکنه ده روز باشه عقب تر بیشتر نباشه😂

به امید خدا عزیزم، انشالله صحیح و سالم دختر گلتو بغل کن😘واسه ما هم دعا کن حتما🙏 ماه های اخر اذیت ...

من فقط نمیتونم راحت بخوابم 

یخورده به پهلو که میخوابم کمرم به شدت درد میکنه 

بلند شدن از جام هم سخت شده 

دستشویی هم که چیزی نگم بهتره😖😖

البته ماه آخر خیلی سختره بخصوص روزای آخر 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
ممنون گلم خدا بچه شمارو هم حفظ کنه. بچه اولته؟ لباس تیکه تیکه بگیر زیاد هم نخر. چون هنوز ک اندازه ...

ممنونم، اره اولیه چون ناخواسته بود زیاد برنامه ریزی نداشتم واسش، دیگه گفتم به امید خدا، خودش داده روزیش هم میرسونه، 

تصمیم گرفتم سایز صفر نخرم،یک و دو چن دست میخرم

حالا بهاره بنظرتون بیشتر چیا لازمه،،،،؟؟؟

من میخاستم اسم پسرمو بزارم علیهان ولی ثبت احوال قبول نمیکنه موندم چی بزارم که اولش علی باشه به روزم ...

علیسان من شنیدم

2706