2733
2734
عنوان

دلم برا پسرم سوخت امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 93 پست
چه خوبی خیلی دلخورم به خاطر اون کوچکم اینو دلشو شکستم همش دلم نیخواست بیدارش کنم بگم اومدم دلم نیومد ...

صبح ک بیدار شد بوسش کن و بهش بگو ک خیلی دوسش داری و بابت دیشب متاسفی.

برای قبولی حاجتم لطف کنید یه صلوات بفرستید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو چی میگی اولی ۳سال و نیمه دومی ۱سال و نیم منم دلم خیلی مسوزه انقد دومی انرژیمو میگیره برا اولی ه ...

خدا کمکت کنه عزیزم خیلی سخته فاصله کم سختی و خستگی و ایناش یه طرف عذاب وجدانهای مختلف یه طرف

از این جهت که پدرو مادر تجربه ندارن همه چیو روش امتحان میکنن هم بچه هم پدر مادر آسیب میبینه  م ...

حالا من بر عکسم همه انرژیمو برا اولی گذاشتم بی تجربگی هم نکردم اما الان از ترس اینکه یه بار اولی حسادت نکنه هنوز دومی رو یه دل سیر نبوسیدم

امشب تو دلم گفتم دردات به دلم علی جانم کِی تو ۱۵ماهه شدی من اصلا نفهمیدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
حالا من بر عکسم همه انرژیمو برا اولی گذاشتم بی تجربگی هم نکردم اما الان از ترس اینکه یه بار اولی حسا ...

ای جان 

من دخترم اصلا به داداشش حسادت نمیکنه ۱۲ سالشه ولی جورای دیگه اذیت کنه. حرف گوش نکن و عصبی و داد و هواری و بدخلق . با اینهمه من عاشقشم😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
خدا کمکت کنه عزیزم خیلی سخته فاصله کم سختی و خستگی و ایناش یه طرف عذاب وجدانهای مختلف یه طرف

دیشب داشتم کوچیکه رو شیر میدادم همون طرفی خوابم برد

پشتم به بزرگه

یهو دیدم بزرگه جیغ میزنه و میدوعه 

از دیشب وجدانم درد میکنه اگه مث هرشب تو بغلم بود نمیترسید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
از این جهت که پدرو مادر تجربه ندارن همه چیو روش امتحان میکنن هم بچه هم پدر مادر آسیب میبینه  م ...

خدا حفظش کنه کلا همینطوره همش این عذاب وجدانها و تحلیلها که اینجا اشتباه کردم اونجا اینکارو نباید میکردم اینجوری میکردم بهتر بود با آدمه  

من داداشم دوسال ازم کوچیکتر بود

از وقتی یادمه,از 4,5 سالگی این جمله تو گوشمه:تو بزرگتری این بچس نمی فهمه

چقد آرزو ها و حسرتایی ک به اسم تو بزرگتری,تو دلم موند

چقد خوبه ک درک میکنید..خدا حفظتون کنه برای بچه هاتون

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
حالا من بر عکسم همه انرژیمو برا اولی گذاشتم بی تجربگی هم نکردم اما الان از ترس اینکه یه بار اولی حسا ...

خدا هر دوشونو حفظ کنه عزیزم حالا جبران کن کوچکه هم به محبت نیاز داره

2706