1954
1955
عنوان

وقتی به همسرتون نگاه می کنید .......

58427 بازدید | 451 پست

من داشتم به همسرم نگاه میکردم، شخصیت پیچیده ای داره ، قدرت روحی داره ، در کارهاش خیلی قاطعه، خیلی جاها بار زندگی و تصمیم های مهم به گردنشه....وقتی بهش نگاه میکنم  حس میکنم یک تیکه گاه مطمئن دارم که بهم آرامش می ده...خیلی موارد پیش میاد کاری که من میخوام و انجام نمیده ولی مگه من چقدر مطابق خواست اون هستم؟ از خدا میخوام روزیمون رو زیاد کنه ، فکر میکنم خیلی از سوء تفاهم هامون اگر رزق بیشتری داشتیم رفع می شد....

شما وقتی به همسرتون نگاه می کنید چه چیزایی تو ذهنتون میاد؟

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

اینکه چرا عاشقم شد😂

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
1965

وقتی بهش نگاه میکنم  از اینکه روزی از دستش بدم میترسم 😔😔

قصدم شکستن غرورم بود  اما در آغوشت ! نه زیر پایت   قصدم پیر شدن بود امّا به پایت  نه به دستت !! قیصر امین پور              نسل ما غلط میکنه به پیری که رسید بگه جوانی کجایی که یادت بخیر                                                                

همه چیزای خوب

اثلا محاله عاشقت نباشم😁علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

خیانت😆

احمق‌ترین مرد، مرﺩی‌ست ﮐﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ فکر ﻣﻮﺍﻇﺒﺖ ﺍﺯ ﺯﻥ ﺍﺳﺖ تا مبادا ﺑﻪ ﺍﻭ ﺧﯿﺎﻧﺖ کند.ﻭ ﻋﺎﻗﻠﺘﺮﯾﻦ، آن مردی‌ست ﮐﻪ ﻗﻠﺐ ﺯﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﻟﺒﺮﯾﺰ می‌کند ﺗﺎ ﺟﺎیی ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﻪ‌ﺯﺩﻥ ﻣﺮﺩﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎﻗﯽ ﻧﻤﺎند!زنی که به سکوت می‌رسد کم‌توقع نیست، نمونه نیست، قانع نیست، به این نتیجه رسیده که حرف‌زدنش مساوی‌ست با قضاوت یا هیاهو...هیچ‌گاه از سکوت ادامه‌دار یک زن خوشحال نباشید.زن ساکت، یا مرده‌ای است در درون یا آتشی‌ست زیر خاکستر...💔
1967

الان بعضی میان چیزای بد بد 🙈میگن

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

خداروشکر که درکش میکنین انشالله ک رزق تون هم زیاد بشه🙏🌺🌺🌺🌺

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

ناموسن تا حالا انقد دقیق بش دقت نکردم😐😁🤣

دَنسِرم😍😇💃موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆😁چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂بی اصاب مهربون👿بعضیا رو ما آدمشون کردیم اونوقت واس ما قیافه میگیرن:/ نکشیمون نکبت😝👊🏼 و اینکه اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله دوبار توصیح دادن ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊من مازندرانیم و یکی از بزرگترین افتخارات من اینه😎🔥.....من اگر خوبم اگر بد تو برو خودت باش😏👊🏼 میدونی چیه؟ باهرکی مث خودش رفتار کن... بعضی از دوستان نی نی سایتی فقط ادعای دوس بودن و دوست داشتن میکنن گول اینجور آدمارو نخورید😏
8

چشماش دنیامه تو بدترین شرایط نگاهش مُسَکِن هس

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید

من که مجردم اومدم پست های بقیه رو بخونم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
1718