2726
عنوان

دوسندارم رو حرفش حرف بزنم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 38 پست
من کلا تصمیم دارم یه باکس بذارم جلوی در ورودی از بیرون ک اومدیم گوشی هامونو بذاریم توش اصلا نیاریم ت ...

نامزدم اصلا اها فضای مجازی نیست خداروشکر ولی من یکمی هستم اما خب واقعا گوشی میتونه زندگیو مختل کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما بگو چشم بعدش کار خودتو کن همین الان ک نمیخاد خاموشی بزنه.البته ما بخاطر پسرم خاموشی میزنیم پسرمو شوهرم میخابن من گوشی ب دست🤪

🔵عضو گروه آبی(مانکن های زیبا)🔵   وزن اولیه۷۷.۲۰۰    وزن هدف ۷۰__قد ۱۶۷
2728

ولش کن بزار بگه

جو میگیرع ی چی میگه زیاد جدی نگیر

دیدم ک میگم😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
عزیزم شما بگو چشم بعدش کار خودتو کن همین الان ک نمیخاد خاموشی بزنه.البته ما بخاطر پسرم خاموشی میزنیم ...

اره مردا کلا تو این دوران جوگیرن بعدش کم کم رام میشن

ولی پیشنهاد خوبیه 

باعث صمیمیت بین زوحها میشه 

اون وقت الکی رو ک ب مجازی اختصاص میدین به خودتون و خلوتتون اختصاص بدین زندگیتونم شیرین تر میشه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
نامزدم اصلا اها فضای مجازی نیست خداروشکر ولی من یکمی هستم اما خب واقعا گوشی میتونه زندگیو مختل کنه

برعکس من و شوهرم معتادیم واسه همین میخوام این کارو بکنم

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706