2733
2734
عنوان

داستان بخاری ژاپنی برقی

1412 بازدید | 17 پست

از اونجایی شروع میشه که برای هدیه شب چله همسرم انواع چیزایی که میشه آورد رو تحلیل کردیم و نتیجه گرفتیم که دوتا بخاری برقی بگیره. از اونجایی که مادرشوهر فوق حسود و چندشی دارم و هرکاری شوهرم برای من میکنه باید برای اونم بکنه.اونم گفتش برای اونام بخریم 😑من مثلا سرشوهرمو چرخوندم که نخره. وقتی خریدیم شوهر ساده من اومد مثلا تست کنه‌. و مادرشوهر  صاحب شده و برای خودشون گرفت. به همسرم میگم ما خودمون همون اول گفتیم که برای خودمون خریدیم دوتا رو و فقط برای تست داریم میزنیم به برق الان چرا خجالت میکشی و بهانه میاری؟ 

بهتون بگم مادرشوهرم از مااادرشوهرای فوق بد و بدجنس معروف هست و من با اینکه همش باهاش مهربونی میکنم کمک دستشم و مثل مادر خودم میبینمش اون باز به کاراش ادامه میده و واقعاصبرم لبریز شده از دستش. 

منم از لجبازی گفتم اون بخاری و دیگ نمیخام و باید یدونه بزرگشم برام بخره(که کای باعث بحث و دعوا بینمون شد) الان طفلی شیفت خودشو میره اضافه کاری هم میکنه باز اون دوساعت وقت استراحت‌شم میره مشاوره املاک .همین یکی دوتا نیی خیلی عذابم میده و بگم تمام خرج خانوادشو میده همه خرجای اضافی و غیرههه...... و ب من و خودش همش فشار میاره مامانم ک تیکه میندازه خودشو میزنه ب اون راه و منم میگه هیچی نگم بدتر میشه. نمیدونم چکار کنم آخه خیلی چیزای دیگم هست که تو این تاپیک جا نمشه

چکار ر کنم بخدا صبرم لبریز شده زندگیم بهم ریخته از دست مادر شوهر و خانوادش کلش مشاوره هم که رفتیم فقط من حرف زدم کل تایمو ی وقت دیگ داده برای 25

یکم حرف بزنیم حالم خوب شه😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب چرا دوتا گرفتی؟

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
تند رفتی زود میخوای مدیریت مالی همسرتو دست بگیری ، صبر کن بزار بعد عروسی 

نه اینکه میبینم مادرش همش از من و تیکه های من میزنه بعد اسمشو میزاره دلسوزی بعد خودش این همه خرج رو دستمون میزاره بدم میاد. بعدم بخاری هدیه شب چلگی عروس نو هست خودش باید بفهمه

2738
کاش میشد حرف ایشون رو هم بشنویم و ببینیم ایشون چی میگه

خودتون چی ازش برداشت میکنین مثلا امشب براش کلوچه درست کردم ومربای و چای به بردم براش از وقتی پامو گذاشتم تیکه بارونم کرده تا موقع خاب. کمرم درد میکرد ظرفای شامو که شستم ظرفای میوه رو شوهرم نزاشت از جام بلند شم خودش آب کشید برای اولین بار تو خونشون بعدمامانش اخماشو کشیده تو هم که ما سم نداریم مردامون کار کنن حق ندارین فلان کارو کنین خودت باید این کارو اون کارو بکنی... ولی من هنوز کوچیک ترین برخورد بد رو نداشتم باهاش مثل مادر خودم باهاش رفتار میکنم و اینا رو شوهرم داره میبینه و حتی مشاوره که رفتیم تعجب کرده بود.. و درضمن بگم که چهارتا پسر داری اولی فقط خودش هر یک ماه میاد سر میزنه زنشو فیز عید دیدم پشتبنده خدا جلوی من اینقدر بد میگه. دومی که فقط روز عقدیم دیدم هم پسرش هم خانومش بابقیه رفت و آمد دارن. سومی که تازه بچه دار شده هر سه هفته ی بار میان و میمونم من 😖

خودتون چی ازش برداشت میکنین مثلا امشب براش کلوچه درست کردم ومربای و چای به بردم براش از وقتی پامو گذ ...

نه من هیچ قضاوتی نمیتونم کنم. الان من چند ساله با خواهرم هیچ حرفی نزدم. دلایلی هم براش دارم ولی اگر بخایم کسی بینمون قضاوت کنه باید دو طرف حرفشون رو بزنن. اینجوری بهتره

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706