2726
عنوان

کیا نازایی داشتن و الان باردارن؟؟؟

140 بازدید | 19 پست

مشکلتون چی‌بود؟؟؟؟دارو چی مصرف کردین؟؟؟

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط گرم کردن رحم دارو اثر نداشت

چجوری؟؟؟تنبلی دارم شدیددددد کیست ریز  هم دارم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2728
فقط گرم کردن رحم دارو اثر نداشت

میشی بگی از چه چیزایی استفاده کردید؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

اگه گفتین منم لایک کنید

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

والا حلوای میتی درست کردم تو پریودی خوردم به عذاهان فلفل میزدم کیسه ی آبگرم میذاشتم رو شکمم.

میتونین اینکاررو هم بکنین چهل روز کشمش رو بخار بدین کره یا روغن محلی بزنین ناشتا بخورین عالیه

خییییلی خوب به درمان جواب میدادم

ولی روزیکه تخمک ازادمیشد همه چی خراب میشد و علت پیدانمیشد

بارها پشیمون شدم واقعا دیگه نمیخاستم برام مهم نبود

اخرش به اصرارهمسررفتم پیش یه دکترخوب برای ای یوای

همون اولین بارو اولین نسخه ش مثبت شد!

ولیییی خیییییلیییییی درد داشت جیغ زدم گریه کردم

گفتش بخاطر اینه که دهانه رحم کاملا بسته بود بازش کردم!!!!

اون بچه سقط شد

و من دومین بار رفتم پیشش

الان هفته 6هستم

واگه از اولین روزاخرین پریودی حساب کنم هفته8 هستم شنبه میرم برای شنیدن تپش قلبش😍

دختر انتخاب کردم و امیدوارم دوقلوباشه

خییییلی خوب به درمان جواب میدادم ولی روزیکه تخمک ازادمیشد همه چی خراب میشد و علت پیدانمیشد بارها پ ...

الان بارداری؟؟؟؟

2706