2737
2734

اول خودمو دوست پسرم آشنا شدیم 

بعد منو با خانوادش آشنا کرد دیگه اونا ول کن من نشدن       

دیگه یه جاهایی میخواستیم ما کات کنیم خانوادش نمیزاشتن  

دیگه اشناییمون از حالت مدرن و دوست دختر دوست پسری به ازدواج سنتی و خانواده پسند تبدیل شده بود  

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط خودم بودم

بی شیله پبله و  صادق

هرکی میومد سمتم سریع تریپ ازدواج برمیداشت 

حتی الانشم  خخخ با وجود بچه و همسر بدشون نمیاد ولی دیگه کسی روش نمیشه بگه ولی معلومه

اما ازدواجو کاملا سنتی دوس داشتم.عقلانی و خانوادگی خیلی مستحکمتره روابط .بنظرمن البته

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید

پسر عاشق بشه و بهتو واقعا بخاد و ازت مطمین باش که دختر خوبی هست شک نکن میاد خواستگاریت

ما دوست شدیم من گفتم ما بدرد هم نمیخوریم گفت درست میشه همه چی بعد دست دوستی دادیم منم گفتم ی ساا بیشتر وقت نمیدم 

بعد اومد خواستگاریم 

خودش میگه دختری که میخاستم بودی و میدونستم دختر خوبی هسنی امتحانتتو پس داده بودی تازه خوشگلم بودی و خوش سلیقه😂😂 میگه من هیچ وقت به سلیقه تو شک نمیکنم چون منو انتخاب کردی😂😂😂😂😂

اخر پروهاس 😐

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2738

اون راضی نشد و من تحملش نکردم امد دفترم با دسته گل و خرسی منم پنهانی ذوق کردم به رو خودم نیاوردم اشنا شدیم با اخلاق هم تو سه ماه له تفاهم رسیدیم دوستی متین داشتیم بعدم به خانواده گفتیم

از اول قرار به ازدواج بوده، کار خاصی نمیخواست

همه ی پسرا اولش میگن قصدمون ازدواجه🙃🖤

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
چندین دوس پسر داشتم همه خواستگارم بودن  ولی هیچ کدوم رو پسند نکردم شرایط همه هم عالی  وض ...

دوست پسرات بودن يعني خودت انتخابشون كرده بودي خاستگار نبودن كه ميگي شرايطشونو نپسنديدم!!!

2706