2726
عنوان

چرا بدنم اینقد میخاره بیاین لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید به یه چیزی حساسیت داری که اینجوری شده من به گوجه و بادمجون حساسیت شدید پوستی دارم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

بچه ها نکنه سرم داره شپش میاره اخه مادرمم نگاه کرد هیچی نبود😔

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
فلفل نخوردی یا یه چیز حساسیت زا یا گرمی زیاد

ن فقط چیز جدید ک خوردم خرما وسس وتخمه

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
شپش فقط سرت میخاره که

امروز سرم زیادتر ازبقیه جاهاس بدنم هس

ن فقط چیز جدید ک خوردم خرما وسس وتخمه

ممکنه بدن بعد از مدتها که چیزی رو میخوری واکنش نشون بده من بعد 30 سال به بادام زمینی حساسیت شدید پیدا کردم.یا یهویی خیلی گرم مزاج شدم.خنکی بخور ببین بهتر میشی

پوستت خشک نشده جانم؟

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
2706