2733
2734
عنوان

ااااااااا

54 بازدید | 7 پست

بچه ها حالم خیلی بده یه مدته خیلییی بی انگیزه شدم هیچ کاری نمیکنم صب تا شب افسردگی هم داشتم از قبل چیکار کنم😭😭😭😭

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداتو شکر کن..

حالا چرا خدارو شکر کنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2731
مگه نباید شکر کنه😕

امیدوارم استارتر ناراحت نشه ولی از جواب شما خندم گرفت کاش ازش میپرسیدی اوضاعش چجوریه یه چیز خوب تو زندگیش پیدا میکردی بعد میگفتی خدارو شکر کنه 

یاد مامانم افتادم کتری برگشت رو صورتم نصف صورتم سوخت گوشم داشت کر میشد میگفت بازم خدارو شکر هیچی نشد

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738