2733
2734
عنوان

در عوض کادوشون چی ببرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 43 پست
ناراحت نمیشی بگم بد گفتی؟ ما ک مارک حالیمون  نمیشه چی؟

چه ربطی داره ؟؟؟

منظورم این بود قطعا حالیشون میشه جای شک نیست

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میخواستم عکس آپلود کنم نمیشه، شما میدونید چطوری باید آپلود کنم؟  الان نگاه کردم یکیش tis ...

ممنون عریزم یا سایت خرابه یا اینکه بابد عکس رو برش بزنید 

ممنون ار کمکمت 

2731
گفتم حالیشون میشه کلمه خوبی نیس.

آهان 

نه کلمه بدی نیست 

خب منم نمیدونم الان دقیقا مارک لباس بچگونه بهترینش چیه !

ولی اگه بخوام واسه کسی بخرم که خودش مارک پوشه سرچ میکنم یا میپرسم از فروشنده ها

همه که علامه دهر نیستن

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

ببین بالاخره برا نوزاد چشم روشنی پول و طلا و سکه میارن.

لباس و بقیه چیزا هم خییییلی سلیقه ایه...

من خودم هر چی پول گیر پسرم اومد براش طلا خریدم ک خرج نشه و برا خودش کنار گذاشتم...

تو این دوره زمونه با سلیقه هایی ک خییییلی خاص شده همون پول بهترین چیزه...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738
عزیزم اونایی که پولدار نیستن مگه مارک حالیشون نیست 😠

جوابتو چند پست پاین تر دادم 

ممنون عریزم یا سایت خرابه یا اینکه بابد عکس رو برش بزنید  ممنون ار کمکمت  

خواهش میکنم عزیزم، همه ی پست هاشو تا پایین نگاه کن یه چیز پسرونه و کوچولو پیدا میکنی توشون، یا بهش دایرکت بده بودجت رو بگو ببین چیزی داره بهت پیشنهاد بده

دلار بخر  هر چقد میخوای بعد ی دسته گل سفارش بده و دلارها رو بین گلها رو ب شکل گل بگو برات بزارن خیلی کار تک باکلاس و ارزشمندیه چون داری دلار میبری براشون همون ۷۰۰ ۸۰۰ تومن دلار بخر