2703
2553
عنوان

پسرم شش سالشه دندونش داره میفته

313 بازدید | 35 پست

سلام خانما یسوال دارم

من پسرم شش سالشه ۴ ماه دیگ میره تو هفت سال دوهفته یی میشه دندون جلویی  پایینش  لق شده الان ک برا مسواک زدن برده  برده بودمش دیدم زیر دندون لقش دندون اصلیش داره درمیاد.میترسم خانما نکنه کج دربیاد یا زود باشه اصلیش دربیاد..میشه هرکی تجربه داره کمکم کنه

از یه طرفم ماه پیش بردمش دندون پزشکی دوتا شیری دندونای اسیابش خراب شده بود ترمیم کردم یکی هم اسیاب بالاییش کلا پوسیده بود کشیدن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

میفته  کم کم بعدا دندون اصلیه جاشو.میگیره میاد جلو و صاف میشه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2714
پسر منم ۶ ماهشه فعلا که خبری نیست . دوستدارم فعلا در نیان 

این ۶ سالشه🤦

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

طبیعیه اون یکی می افته دیگه 

اولش هم که در میاد به نظر کج هست بعدش درست میشخ

پسر دوم من هنوز ۶سال ندارع افتاده دیروز داشتم می گفتم وای نکنه کج در بیاد پسر اولم گفت یادت رفته هی به منم می گفتی اصلا هم کج نشد   

اصلااا نگران نباش بچه ی منم شرایط بچه شما رو داشت دندونش لق شده بود

دیدم از پشتش ی دندون دیگش تا نصفه بیرون زده بود

بعدشم اون کند و اون دندون اومد طر جاش خداروشکر صافه صاف 

2706