2733
2734
عنوان

دل شکست ها بیاین شده دلت بشکنه و آه بکشی؟عاقبتش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 45 پست
چرا شوهرت دلت شکسته چیکار کرده عزیزم 

با هزار نفر خوابیده بعد گفتم مگه امام زاده ای که ادعات میشه همش هزار تا حرف بهم زد هر چی تو دهنش بود 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم‌سن منی؟😍

من ۷۵ام😄

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2731
چی شده عزیز دلم😔

🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
مرسی عزیزم ان شاءالله هر چی میخوای خدا بهت بده  خیلی سختی کشیدم 😔دلم برای خودم میسوزه

قربونت گلم

ایشالله توی سال جدید تموم سختیات تموم بشن و باشوهرت خوشبخت بشی و بهترین زندگی در انتظارتون باشه

برا سلامتیم دعا کن فقط💜

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738
قربونت گلم ایشالله توی سال جدید تموم سختیات تموم بشن و باشوهرت خوشبخت بشی و بهترین زندگی در انتظارت ...

نمیدونم ان شاءالله 

ان شاءالله هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم همیشه خوشبخت باشی و تنت سالم 

چجوری عزیزم؟؟بعدچن وقت خداجوابشوداد؟؟

شغلشو ازدست داد .. سلامتیش ازدست داد .. ازهمه ی فامیل طرد شد ..

ی چندسالی طول کشید تا خدا جوابشو بده ولی بالاخره داد

بجز شوهرم چندنفر دیگ هم بودن .. خدا جای حق نشسته واقعا

براچی بعضی پستا برعکس میشه تو نی نی سایت؟

اره از آخر بخون 

بیا جاری و خواهرشوهرمو نفرین کن توروخدا😢😢 شرشون کم بشه از سرم

نه جان مادرت منو قاطی این ماجرا نکن😥😓

اما جدا از شوخی همیشه جواب میده حتی کنار از یک روز میفهمم😯زیاد هم خوب نیست آدم بعدا پشیمون میشه😔

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
2706