2733
2734

من چی خواهر؟ سه بار رفتم گفتن نیس که نیس😂  چون شرایط بچه دار شدن هم ندارم زیاد به فکر درمان نیستم

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

اره تو همین نی نی سایت خیلیا بودن پیش خدا کار سختی نیست اگه hcgزده تا 18 روز بعدش صبر کن پریود نشدی صددرصد حامله ای💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چی خواهر؟ سه بار رفتم گفتن نیس که نیس😂  چون شرایط بچه دار شدن هم ندارم زیاد به فکر درمان نی ...

یعنی چی یعنی فولیکول نداشتی اصلا..تو درمانتو شروع کن به نظرم من خودم بعد از سقطم فک کردم حالا یه بار شده دیگه نمیشه.. درمان نکردم الان 2 سال عقب افتادم 

2728
اره تو همین نی نی سایت خیلیا بودن پیش خدا کار سختی نیست اگه hcgزده تا 18 روز بعدش صبر کن پریود نشدی ...

نه آمپول نزدم فقط ماه قبلش دوفاستون خورده بودم تعداد فولیکولم زیاد بود ولی اندازش کم 12 تا اینا بود

یعنی چی یعنی فولیکول نداشتی اصلا..تو درمانتو شروع کن به نظرم من خودم بعد از سقطم فک کردم حالا یه بار ...

گفتن فولیکول نیست. دیده نشده. اصلا شرایط بچه دار شدن نداریم. ۲۵سالمه میخوام یکی دوسال دیگ درمان کنم

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
گفتن فولیکول نیست. دیده نشده. اصلا شرایط بچه دار شدن نداریم. ۲۵سالمه میخوام یکی دوسال دیگ درمان کنم

منم 26 سالمه.. ایشالا که مشکلی نباشه برات فقط همون یه بار اونطوری بوده..

منم 26 سالمه.. ایشالا که مشکلی نباشه برات فقط همون یه بار اونطوری بوده..

نمیدونم والا ایشالا به زودی باردار شی گلم

2738