2737
2739
عنوان

بارداری

65 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من 6 روزی میشه برای باردلری اقدام کردم والان چند روزی میشه یهویی پاهام سرد میشه و بعد تا کنرم درد میکنه بنظرتون میتونه علائم باردلری باشه کمر درد شدید دارم

معلوم نمیشه تا بی بی چک نزنی آدم تا شروع به اقدام میکنه همه علائم میان سراغ ادم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم تلقین کردیا

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2731
زوده برا علایم ک

نمیدونم این چندمین بار اقدام میکنم و باردار نمیشم ایندفعه با استفاده از کیت تخمک همون روز رابطه داشتم گفتم شاید باردارم نفخ هم میکنم

نمیدونم این چندمین بار اقدام میکنم و باردار نمیشم ایندفعه با استفاده از کیت تخمک همون روز رابطه داشت ...

منم چندمین باره ک اقدام میکنم و روز موعد اولین قطره خونو ک میبینم کاخ ارزوهام میریزه روسرم....ولی ایشالا ک تو بارداری

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
منم چندمین باره ک اقدام میکنم و روز موعد اولین قطره خونو ک میبینم کاخ ارزوهام میریزه روسرم....ولی ای ...

ایشالله همه به ارزوشون برسن یعنی هیچی بتر از این نیس که ادم منتظر نینی باشه ولی پری شه

2738
ایشالله همه به ارزوشون برسن یعنی هیچی بتر از این نیس که ادم منتظر نینی باشه ولی پری شه

اره بخدا

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤