2726
عنوان

چقدر اعتماد به نفس دارین؟؟

136 بازدید | 24 پست

وقتی یه سری تخریبتون میکنن حالا چه تو خلوت یا توی جمع خانوادتون یا آشنا و غریب عکس العملتون چیه مخصوصا اگه دسته جمعی باش و بدونین تقصیر شما نیست و از حرصشون 

خیلی بددد من خیلی سعی میکنم جلوی خودمم بگیرم عکس العمل نشون ندم میگم اون ادمم ارزش نداره ولی از درون خورد میشم کسی هست اصلا حرف و نظر بقیه براش مهم نباشه واقعا؟؟

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     

من خیلی اعتماد بہ نفسم پایینہ 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه من همون موقع یه چیز می گم که به خودش بیاد

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

من همه چی به چپمه.

به خصوص اگر به خودم یه چیزی بگه که اصلا برام مهم نیست.

ولی اگر پشت سر عزیزانم حرف بزنه به روش میارم که ناراحت شدم.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
من خیلی اعتماد بہ نفسم پایینہ 

من اعتماد به نفسم خوب بقیه فکر میکنن محکمم ولی از درون خورد میشم میخوام ببینم کسی هست واقعا بهش تاثیر نزاره یا یه سری دروغ میگن این طورن 

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     

برای اعتماد بنفست باید روان درمانی بشی فقط 

باید یاد بگیری عکس العمل نشون بدی اما درست نشون بدی که ذهنت درگیر نشه

من روانشناس خوب سراغ دارم که خودمم پیشش میرم خیلی راضیم از کارش خواستی بگو بهت معرفی کنم وقت بگیر

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
من همه چی به چپمه. به خصوص اگر به خودم یه چیزی بگه که اصلا برام مهم نیست. ولی اگر پشت سر عزیزانم ح ...

واقعا تو دلت ناراحت نمیشی؟؟

من اعتماد به نفسم خوب بقیه فکر میکنن محکمم ولی از درون خورد میشم میخوام ببینم کسی هست واقعا بهش تاثی ...

آخرین تاپیکمو ببین 

خیلی داغونم

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
من اعتماد به نفسم خوب بقیه فکر میکنن محکمم ولی از درون خورد میشم میخوام ببینم کسی هست واقعا بهش تاثی ...

نه‌ واقعا وقتی به من یکی یه چیز می گه با احترام بهش یه چیز می گم که خودش خجالت بکشه و معذرت خواهی بکنه در حالی که مادرم از اون ور با شکلک می گه نگو نگو خدایااا😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
برای اعتماد بنفست باید روان درمانی بشی فقط  باید یاد بگیری عکس العمل نشون بدی اما درست نش ...

ممنون عزیزم اتفاقا زبون دارم جواب میدمم بلدم خداروشکر همه فکر میکنن اصلا برام مهم نیست حرف بقیه ولی خب تو دام یه جوری میشم مگه میشه بی حسی

واقعا تو دلت ناراحت نمیشی؟؟

اصلا. ولی هفته پیش یکی راجع به مامانم بد گفت. منم گفتم مامانم خوب میکنه اصلا که فلان...

و اون دیگه خجالت کشید بحثو عوض کرد.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
آخرین تاپیکمو ببین  خیلی داغونم

عزیزمم شما احتمالا احساسی هستی درسته؟؟

2706