2703
2553

بچها من از بد زایمان یک ریز خونریزی داشتم.بد چن ماه رفتم دکتر بهم قرص داد گفت بد ۲۰روز بیا

بد من رفتم پیش افلاطونیان

گفت ۶۰تا بخور بدش بیا

امروز رفتم گفت رحمم خوب نشه بدترم شده

بد گفت صب بیا حتما کورتاژ تشخیصی ک ببینیم چیه 

بد رفتم پیش دکتراولی ک گفتن بود بیس روز بخوز

اون گفت احتمال میدم مول مونده باشه

و بچه خوره باشه

بچها چیزای خیلییی بدی خوندم درمورد این مول ک سرطانه و بقیه اعضای بدنم درگیر میکنه

دکتر دومین گفت این ازمایشو ک برا کبد و چیزای دیگ بودو بده و فردا عصر بیا

خیلی نگرانم ک سرطان نباشه 

حالم اصلا خوب نیست

نمیدونم میتونید حال الان منو درک کنید یان

افتادم توشهر غریب

عاجزو‌درمونده که چی قراره سرم بیاد هیچ کس خبرنداره

حالم بده خیلیییی بد توروخدا اگ مورد مشابهی دارید بهم بگید

اگ مول باشه من الان فقط شش ماهه زایمان کردم تونینی سایت ک خوندم بضیا بد چند هفته دچارسرطان شدن

من خیلی حالم بده برام دعاکنید توروامام حسین برام حمد بخونید فثط۲۳سالمه دارم دق میکنم امشب از حال بد

خدابراکسی نیاره

اگ تجربه ی مشابهی دارید بگید لطفا

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

انشالله که چیزی نیست عزیزدلم 

خدا خودش کمکت کنه

برات حمدمیخونم

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من بعد سزارینم تا دوماه لکه بینی هام قطع نمیشد رفتم سونو گفت ۱ میلیمتر جفت باقی مونده . کورتاژ شدم خداروشکر خوب شدم

شما سونودادی؟

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

بچه خوره چیه؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من بعد سزارینم تا دوماه لکه بینی هام قطع نمیشد رفتم سونو گفت ۱ میلیمتر جفت باقی مونده . کورتاژ شدم خ ...

اره گفت ضخامت زیاده داروداد ک دارو جواب نداده حالا ی. دکتر دیگ میگه من احتمال میدم مول باشه ک خیلی خطرناکه اگ باشه این همه وقت توبدن من بوده و احتمال اینم سرطانی شده باشه و بقیه بافتارو درگیر کرده باشه زیاده

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2714

عزیزدلم ترس الکی داری ب خودت راه میدی، رفیق خودم دقیقا عین خودت براش پیش اومد سال ۸۵، بدتر از گفته های پزشک شما رو بهش گفتن، ولی بخدا نه سرطان گرفت نه اتفاق بدی براش افتاد، الان از من سرحال تره...

هر مطلبی ک میخونی دلیل بر صحتش نیست و بیخودی نترس.

برای آرامشت و ریختنِ ترسِ کاذبت دعا میکنم گلم

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
اره گفت ضخامت زیاده داروداد ک دارو جواب نداده حالا ی. دکتر دیگ میگه من احتمال میدم مول باشه ک خیلی خ ...

از الان ب این چیزا فکر نکن ‌ روند درمان تو ادامه بده ایشالا که چیزی نیست. 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
 عزیزدلم ترس الکی داری ب خودت راه میدی، رفیق خودم دقیقا عین خودت براش پیش اومد سال ۸۵، بدتر از ...

مشکل دوستت چی بود عزیزم

راستی مول زمانی شکل میگیره که آدم باردار باشه و ب جای بچه مول ایجاد بشه دیگه بعد زایمان که همچنین چی ...

شاید ازاول بوده نمیدونم بخدا چیه

راستی پول زمانی شکل میگیره که آدم باردار باشه و ب جای بچه مول ایجاد بشه دیگه بعد زایمان که همچنین چی ...

چرا عزیزم بعد زایمان اگر جفتی باقی مانده باشه و متاستاز بده بقیه اعضا درگیر میکنه و لدخیمی میاره.

اسناتر عزیزم این احتمالش کمه ان شالله خدا کمکت کنه زودتر سلامتیت بدست بیاری

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
امکان نداره از اول باشه . اگه از اول بود که الان بچه ای در کار نبود

من ای وی اف کردم دوتا جنین انتقال دادن میگم شاید اونه دکتره میگفت من فک میکنم مول باشه خدای من نمیدونی چقدر داره بهم سخت میگذره

2706