2726
نه اصلا لینطور ادمایی نیستن اینقدر ابرومند اینقد گل هستن مطمئنم ولی خیلیم منو دوست دارن 

نه من شمارو نگفتم گلم کلی گفتم خانوادگی میان واسه یه نفر گفتم واسه کاربرا جالب بود ...ببخشید ناراحت شدی

..............
نمیدونم چی بهت بگم . من حس خوبی به اون برادر کوچک تر ندارم و بنظرم میاد با این آقای فعلی خوشبخت تر م ...

وای نمیدونم دودلم ناراحتم

خیلی ناراحتم دارم گند میزنم به خودم و فامیلامون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم جواب رد میدم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

عجب شرایطی 

خدا خودش کمکت کنه آبجی جونم

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤

بنظرم به همشون جواب رد بده

میری تو اون خانواده اون دو نفر دیگه رو میبینی همیشه

شرایط خوب پیش نمیره

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706