2737
2734

اذیت میشم با داغی کف پاهام‌ کف پاهام دوتاشون داغ میشن ولی پای چپم بدجور داغ میشه رو مغزمه اذیتم میکنه....به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

پارسال ازمایش دادم چربی نداشتم و نمی دونم آنزیم کبدیم فکر کنم یکم بالا بود دکتر گفت مشکلی نیست ...آنزیم کبدی بالا باشه اینطور میشه؟ بده آنزیم کبدی بالا باشه؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من هر موضوعی یه جای بدنم اثر میزاره 

مثلا اعصابم خورد شه زانو چپم درد میا 

یکم تو فکر باشم غصه بخورم چشمم میپره 

یکم نگران باشم لبام میسوزه سوزن سوزن میشه 

و... 

وقتی فکرم در گیر باشه و استرس داشته باشم و زیاد باشه کف یه پام داغ میشه  وقتایی از یه اتفاق جوش زده باشم 

و... 

😂😂😂😂کلا شاهکارم 

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
من تا این متن رو خوندم حس کردم کف پاهام داغ شد :/

معذرت میخوام😂

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
من هر موضوعی یه جای بدنم اثر میزاره  مثلا اعصابم خورد شه زانو چپم درد میا  یکم تو فکر با ...

😂😂😂😂

مربوط به قند بالا یا چربیه بالا یا هورمون تیروئیده

پارسال تیرویید نداشتم نمی دونم امسال ممکنه مشکل داشته باشه یا نه

چربی عزیزم یا فشار

۲۲ سالمه فشار یا چربی فکر نکنم داشته باشم

2706