2726
عنوان

بی جنسگرا (نداشتن تمایل به رابطه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1900 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم اين اسمش بي جنس گرايي نيست

سرد بودنه

منم اينطوري ام

دوساله با همسرم رابطه ندارم

اونم سرده البته خدا رو شكر

ولي اگه همسرت نرمال يا گرم باشه ب مشكل ميخوريد

حتما دنبال راه حل باش

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
2728
اون که تمایل به هر دو طرفه که!!! 

بایسکشوال هردوطرفه آسکشوال ینی کسی که هیچ تمایلی نداره ب رابطه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

به روانشناس مراجعه کن تا ببینی اصلا مشکلت از کجاس و بعد تصمیم بگیر که میخوای با رابطه ت چکار کنی

من روانشناس خوب میشناسم اگه بخوای میتونی بهم پیام بدی بهت معرفی کنم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍

ببین حتما لازم نیست با خانوادت در میون بزاری .

برو پیش روانشانس سکستراپیست برو و سعی کن حل کنی مشکلو و اگه هم دیدی حل نمیشه  به همسرت بگو و از  رابطه بیرون بیا چون تو زندگی مشترک رابطه خیلی تاثیر گذاره و این خلا از طرف تو میتونه زندگیتو به گند بکشه یه تصمیم درست بگیر

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
اگه شوهرت رو دوست داشته باشی ناخداگاه کشش پیدا میکنی.  از خدا بخواه محبت شوهرت رو به دلت بنداز ...

ربطی نداره اگر مشکل هورمونی یا بیجنسگرایی باشه هر قدرم دوست داشته باشه فرقی نمیکنه

2706